Intermag z ofertą dla producentów warzyw pod osłonami

Rozsada papryki

Jan Wcisło, przedstawiciel firmy Intermag, poleca producentom warzyw pod osłonami produkty mikrobiologiczne, a także nawozy borowy i wapniowy wyprodukowane w technologii INT.

− “W nowym sezonie w 2019 r. firma Intermag poleca plantatorom warzyw pod osłonami programy nawożenia w oparciu o produkty mikrobiologiczne serii Bactim, a także nawozy do fertygacji (Dropfert) i produkty do nawożenia pozakorzeniowego. Z nowości produktów mikrobiologicznych mamy do zaoferowania Bactim Radinet, przeznaczony do podlewania rozsady, szczególnie papryki i pomidora. Zastosowanie tego produktu powoduje efektywniejszy wzrost i rozwój systemu korzeniowego. Ponadto odbudowuje on bioróżnorodność gleby szczególnie po zabiegach odkażania chemicznego.

Bactim Radinet

Drugim produktem serii Bactim jest Bactim Fertimax. Należy go stosować kilka razy w sezonie, poprzez fertygację. Szczególnie polecany w uprawach warzyw pod osłonami oraz do przygotowania rozsad warzyw kapustnych. Na uwagę zasługują również ulepszone produkty borowe i wapniowe: Bormax Turbo i Wapnovit Turbo. Do wyprodukowania tych nawozów zastosowano Technologie INT, która umożliwia zwiększenie efektywności pobierania, przemieszczania i przyswajania boru i wapnia w roślinie. Ponadto z nawozów do fertygacji oferujemy Dropfert. Jest to seria pięciu nawozów bezchlorkowych dostosowanych składem do odpowiednich stadiów rozwojowych rośliny. Uzupełnieniem nawozów do fertygacji jest produkt Mikro Plus − nawóz wysokoskoncentrowany zawierający mikroelementy schelatowane przez EDTA.

Na koniec pragnę wszystkim producentom warzyw życzyć wielu sukcesów w nowym sezonie uprawowym.”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności