yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościNielegalna plantacja konopi indyjskiej pod lupą policjantów

Nielegalna plantacja konopi indyjskiej pod lupą policjantów

W jednej z opuszczonych posesji w gminie Wilków opolscy kryminalni odkryli nielegalną plantację konopi indyjskiej. Blisko 200 roślin rosło w dwóch tunelach foliowych. Zatrzymanemu 40 latkowi z powiatu radomskiego grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Ciekawego odkrycia dokonali opolscy kryminalni. Policjanci oprócz krzewów zabezpieczyli też ponad kilogram marihuany i kilogram kwiatostanu konopi w trakcie suszenia. Widać, że radomski plantator miał wprawę do uprawy takich roślin, zadbał o każdy szczegół. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zobaczyli dwa duże tunele foliowe wyposażone w system nawodnienia i wentylacji wewnątrz, w których rosły zabronione konopie w różnych fazach wzrostu.

W trakcie przeszukania posesji, funkcjonariusze odnaleźli w jednym z budynków dodatkowo ponad kilogram marihuany, kilogram suszącego się kwiatostanu konopi oraz sprzęt, który był używany do pielęgnacji roślin.

Nielegalnemu plantatorowi grozi 8 lat więzienia. Zgromadzony materiał trafił do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzuty wytwarzania znacznej ilości narkotyków.

Fot. lubelska.policja.gov.pl

 

 

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl