Macfrut 2021: oczekiwania wciąż rosną

Fot. DŁB.

Międzynarodowe firmy owocowo-warzywne spotkają się w dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech.

Start już jutro!

Tegoroczna edycja Macfrut, międzynarodowych targów branży owocowo-warzywnej, zbliża się wielkimi krokami. W dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech międzynarodowa branża owocowo-warzywna ponownie spotka się „na żywo” na trzydniowych targach wypełnionych wydarzeniami, doświadczeniami technicznymi, a przede wszystkim będzie to ponowna szansa na nawiązanie relacji handlowych.

Łącznie na targach weźmie udział 800 wystawców – 20 proc. z nich z zagranicy – reprezentujących wszystkie segmenty branżowe: produkcję, technologię, maszyny, opakowania, logistykę, usługi itp.

Akredytowanych zostało już 500 międzynarodowych kupców i przedstawicieli handlowych.

Format hybrydowy

Macfrut 2021 będzie edycją specjalną, nie tylko dlatego, że będzie to pierwsze duże w okresie „covidowym” wydarzenie branży owocowo-warzywnej, ale także ze względu na hybrydowy format. W rzeczywistości ci, którzy nie mogą przyjechać do Rimini, mogą uczestniczyć w targach wirtualnie, rejestrując się na stronie macfrutdigital.com. Platforma internetowa będzie oferować możliwość odbycia spotkań B2B, oglądania nagranych konferencji oraz odwiedzenia wirtualnych stoisk wystawiających się firm.

Konferencje międzynarodowe

Podczas targów zaplanowano kilka międzynarodowych konferencji, które odbędą się na miejscu, w Rimini, ale będą również nagrywane i udostępniane online dla tych, którzy chcą je obejrzeć w późniejszym czasie. Ciekawą propozycją dla producentów szparagów jest Międzynarodowe Dni Szparagów, które odbędą się podczas targów Macfrut: trzydniowa wystawa z konferencjami, pokazami terenowymi i wizytami technicznymi w firmach poświęconych całej branży szparagowej.

Akredytacja

Aby otrzymać bilet do Macfrut, postępuj zgodnie z instrukcjami online pod tym linkiem: https://www.macfrut.com/en/c/145/online_tickets

Aby uzyskać dostęp do platformy macfrutdigital.com, musisz najpierw zarejestrować się tutaj: https://www.macfrutdigital.natplayexpo.com/china_day.php?l=it  

(rejestracja jest bezpłatna). Kontakt: ·  info@macfrutdigital.com

Autor: Dorota Łabanowska-Bury

 

Related Posts

None found

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności