yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościMacfrut 2021: oczekiwania wciąż rosną

Macfrut 2021: oczekiwania wciąż rosną

Międzynarodowe firmy owocowo-warzywne spotkają się w dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech.

Start już jutro!

Tegoroczna edycja Macfrut, międzynarodowych targów branży owocowo-warzywnej, zbliża się wielkimi krokami. W dniach 7-9 września w Rimini Expo Center we Włoszech międzynarodowa branża owocowo-warzywna ponownie spotka się „na żywo” na trzydniowych targach wypełnionych wydarzeniami, doświadczeniami technicznymi, a przede wszystkim będzie to ponowna szansa na nawiązanie relacji handlowych.

Łącznie na targach weźmie udział 800 wystawców – 20 proc. z nich z zagranicy – reprezentujących wszystkie segmenty branżowe: produkcję, technologię, maszyny, opakowania, logistykę, usługi itp.

Akredytowanych zostało już 500 międzynarodowych kupców i przedstawicieli handlowych.

Format hybrydowy

Macfrut 2021 będzie edycją specjalną, nie tylko dlatego, że będzie to pierwsze duże w okresie „covidowym” wydarzenie branży owocowo-warzywnej, ale także ze względu na hybrydowy format. W rzeczywistości ci, którzy nie mogą przyjechać do Rimini, mogą uczestniczyć w targach wirtualnie, rejestrując się na stronie macfrutdigital.com. Platforma internetowa będzie oferować możliwość odbycia spotkań B2B, oglądania nagranych konferencji oraz odwiedzenia wirtualnych stoisk wystawiających się firm.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Konferencje międzynarodowe

Podczas targów zaplanowano kilka międzynarodowych konferencji, które odbędą się na miejscu, w Rimini, ale będą również nagrywane i udostępniane online dla tych, którzy chcą je obejrzeć w późniejszym czasie. Ciekawą propozycją dla producentów szparagów jest Międzynarodowe Dni Szparagów, które odbędą się podczas targów Macfrut: trzydniowa wystawa z konferencjami, pokazami terenowymi i wizytami technicznymi w firmach poświęconych całej branży szparagowej.

Akredytacja

Aby otrzymać bilet do Macfrut, postępuj zgodnie z instrukcjami online pod tym linkiem: https://www.macfrut.com/en/c/145/online_tickets

Aby uzyskać dostęp do platformy macfrutdigital.com, musisz najpierw zarejestrować się tutaj: https://www.macfrutdigital.natplayexpo.com/china_day.php?l=it  

(rejestracja jest bezpłatna). Kontakt: ·  info@macfrutdigital.com

Autor: Dorota Łabanowska-Bury

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl