yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPory marki Nunhems świętują 25-lecie

Pory marki Nunhems świętują 25-lecie

“Uczmy się i rośnijmy razem” pod takim hasłem marka Nunhems 30 sierpnia w siedzibie firmy w Holandii obchodziła uroczystość 25-lecia odmian porów mieszańcowych. Na tę okazję przygotowano pola demonstracyjne z udziałem ekspertów w dziedzinie technologii.

W ubiegłym tygodniu w siedzibie marki Nunhems w Holandii odbyła się ważna uroczystość 25-lecia odmian porów mieszańcowych. Dla przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji. Pola pokazowe zostały podzielone na różne bloki tematyczne. Zaprezentowano ewolucję hybrydowych odmian porów na przestrzeni 25 lat. Ponadto można było zaczerpnąć informacji na temat badań dotyczących odporności porów na wciornastki oraz w jaki sposób specjaliści dążą do polepszenia odmian również w kwestii czyszczenia i łatwości w obróbce pozbiorczej. Uzupełnieniem był pokaz maszyn polowych m.in. sadzarki (Plant Tape), pielników mechanicznych (DULKS HmbH) oraz wystąpienia specjalistów m.in. na temat ekologicznego nawożenia. Tymczasem w siedzibie głównej Nunhms zaprezentowano uprawę porów w hydroponice (PCG Kruishoutem) oraz omówiono na czym polega cyfrowe rolnictwo. Ciekawym punktem spotkania był pokaz cięcia wodnego maszynami firmy GEGE machinebouw. Na koniec spotkania zaprezentowano pokaz podniebnych dronów.

Więcej informacji już wkrótce na łamach miesięcznika “Warzywa

Fot. Arkadiusz Stróżyński z firmy Agro-Ekspert

 

 

 

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl