Aktualne ceny cebuli. Jak wygląda sytuacja na rynku? [12.09.2023]

cebula żółta w workach

Na jakim poziomie utrzymują się aktualne ceny cebuli na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach? Jakich stawek mogą oczekiwać producenci? 

Sytuacja na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach utrzymuje się w ostatnim czasie na dość stabilnym poziomie. Dostawy są regularne i co za tym idzie… Ceny uzyskiwane przez producentów cebuli przy sprzedaży pozostają na niezmiennym pułapie.

Jakich cen cebuli można się więc spodziewać na rynku w Broniszach? Aktualne ceny cebuli zaczynają się w granicach 1,80 zł za kilogram. Wskazany poziom tyczy się jednak warzywa sprzedawanego w dużym hurcie. Co więcej, kaliber jest w tym przypadku nieco mniejszy.

Najwyższe ceny cebuli, których mogą oczekiwać producenci, oscylują natomiast na poziomie 2,30 zł za kilogram. Tutaj mówimy już jednak o towarze, który charakteryzuje się najwyższą jakością i dużym kalibrem. W tej cenie najczęściej sprzedawany jest detalicznie.

Aktualne ceny cebuli zamykają się więc w przedziale 1,80-2,30 zł za kilogram.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Ziemniaki w worku
  2. Wypadek drogowy z udziałem ciągnika
  3. Grupa Azoty Tarnów
  4. Robert Telus w gospodarstwie rolnym
  5. Plantacja kapusty

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności