yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAktualne ceny rzodkiewki 15.04.2024. Sytuacja jest niepokojąca, a ruch na rynku słabnie

Aktualne ceny rzodkiewki 15.04.2024. Sytuacja jest niepokojąca, a ruch na rynku słabnie

Na rynku hurtowym w Broniszach ruch jest słaby, przez co ceny pozostają na niskim poziomie. Jak przedstawia się sytuacja? Jakie są aktualne ceny rzodkiewki w dniu 15.04.2024? 

Ilość krajowej rzodkiewki na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach wciąż pozostaje bardzo wysoka. Handel w minioną niedzielę oraz dziś o poranku, jak donoszą producenci, okazał ponadto dość słaby. Z czego to wynika? Słaby popyt w dużej mierze wywołany jest pogodą, a konkretnie znaczącym ochłodzeniem. Wszystko to znajduje oczywiście odzwierciedlenie w cenach, które niestety pozostają na niskim poziomie. W nadchodzących dniach również będzie to zauważalne. Nie tylko w przypadku rzodkiewki.

Aktualne ceny rzodkiewki na Broniszach 15.04.2024

Ile kosztuje polska rzodkiewka na Broniszach? Aktualne ceny krajowej rzodkiewki na rynku hurtowym w Broniszach na dzień 15.04.2024 wynoszą nawet 1,10-1,20 zł/pęczek. Tyczy się to ilości hurtowych. Warto przy tym zaznaczyć, że nie mówimy o towarze, który posiada jakiekolwiek wady. Wskazany pułap cenowy odnosi się do rzodkiewki najwyższej jakości.

Co z importem?

Wśród ofert na rynku hurtowym w Broniszach wciąż jest dostępna rzodkiewka spoza granic Polski. Towar sprowadzony został z Włoch. Warto jednak zaznaczyć, że nowe dostawy nie napływają już na rynek. Sytuacja może zmienić się dopiero w momencie, w którym cena polskiej rzodkiewki wzrośnie. Jak przedstawiają się ceny? Na ten moment produkt z Włoch jest na wyprzedaży. W większości przypadków handel odbywa się na zasadzie “ile kto da”.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl