Czy ogórki z Rosji nadal trafiają na polskie półki? Jakie są aktualne ceny ogórków? [21.11.2023]

Ceny ogórków na rynku w Broniszach pną się aktualnie w górę. Zarazem, zwiększa się również ilość importowanego towaru. Jak przedstawiają się aktualne ceny warzywa? Czy ogórki z Rosji nadal trafiają na polskie półki?

Wraz z biegiem czasu ceny ogórków na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach zdają się rosnąć. Tyczy się to zarówno warzywa z polskich gospodarstw, jak i towaru z importu. Tutaj niestety wciąż możemy napotkać produkt z Rosji. Wśród ofert pojawiły się również dostawy z Turcji. Niemniej, tamtejsze ogórki nie cieszą się dużym popytem.

Jak przedstawiają się aktualne ceny na rynku w Broniszach? W przypadku ogórków od krajowych producentów aktualne ceny na rynku przedstawiają się aktualnie na poziomie około 10,00 zł za kilogram. Warto jednak zauważyć, że ilość polskiego warzywa jest już jednak dość mocno ograniczona. Niestety, produkt oferuje zaledwie dwóch producentów.

Sytuacja związana z importem ogórków z Rosji nie uległa zmianom. Na rynku wciąż możemy napotkać towar z tamtejszych stron. Stawki mają tutaj tendencję wzrostową. Aktualnie przedstawiają się w granicach 8,50-9,00 zł za kilogram. Na Broniszach pojawił się ponadto nieco mniej pożądany towar z Turcji, który kosztuje około 5,00 zł za kilogram.

Related Posts

  1. Krajowe pomidory
  2. Brokuł po deszczu
  3. Ziemniaki w workach rynek Bronisze
  4. Warzywa sprzedaż hurtowa
  5. Przyczepa z węglem

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności