yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNiska dostępność krajowych kalafiorów. Na rynku pojawił się import

Niska dostępność krajowych kalafiorów. Na rynku pojawił się import [24.10.2023]

Na rynku w Broniszach występują zauważalne braki polskich kalafiorów. Taki stan rzeczy zwrócił oczywiście uwagę importerów, którzy przystąpili do działania. Jak wygląda sytuacja na rynku w Broniszach? Jak przedstawiają się aktualne ceny? 

Na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach możemy dostrzec zauważalne braki polskich kalafiorów. Wynika to najprawdopodobniej z warunków pogodowych, które w minionych tygodniach sprzyjały rozwojowi roślin. Róże dorastały w bardzo krótkim okresie. Aktualnie zbiory dobiegły ku końcowi, a na rynku w Broniszach występują braki.

Jak kształtują się aktualne ceny krajowych kalafiorów na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach? Na ten moment ciężko mówić o cenach, gdyż towaru jest bardzo mało. W dniu wczorajszym na Broniszach mogliśmy napotkać tylko jednego producenta, który oferował kalafiora. Cena oscylowała na poziomie 7,00 zł za sztukę.

Taki stan rzeczy zwrócił rzecz jasna uwagę importerów, którzy przystąpili do działania. Wśród ofert na rynku pojawił się produkt importowany. Na ten moment jego ceny oscylują w granicach 9,00-10,00 zł za sztukę. Towar sprowadzany jest na nasz rynek z Francji.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl