yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPromocji ciąg dalszy. Tym razem obniżka cen krajowych ziemniaków...

Promocji ciąg dalszy. Tym razem obniżka cen krajowych ziemniaków…

Biedronka poinformowała o kolejnej promocji na krajowe warzywa… Tym razem są to młode ziemniaki. Ile będą kosztować po wspominanej obniżce?

Markety stale obniżają ceny krajowych warzyw poprzez różnorakie promocje. Zabieg jest wprawdzie korzystny dla konsumentów, których także dotyka wysoka inflacja, niemniej… Należy mieć na względzie, że krajowi producenci poświęcają wiele czasu i wysiłku, a ich przyszłość zależy od uzyskania cen odpowiadających kosztom produkcji. Krótko rzecz ujmując, promocje są tutaj ostatnią rzeczą, która im to umożliwi.

W dniu jutrzejszym w sieci marketów Biedronka ma wejść promocja na młode ziemniaki od polskich producentów. Konsumenci będą mogli kupić krajowe warzywo za 1,95 zł za kilogram, czyli 29,25 zł za 15 kilogramowy worek. Warto jednak zastanowić się nad tym, ile z tego otrzymał producent. We wskazanej cenie jest bowiem zawarta marża marketu.

Co warto podkreślić, producenci starają się obecnie utrzymywać ceny w hurcie powyżej 2,00 zł za kilogram, czyli ponad 30,00 zł za 15 kilogramowy worek. Ponadto, szczyt sezonu dopiero przed nami i to ostatnia szansa, by producenci zdołali pokryć rekordowo wysokie koszty i utrzymali produkcję. Omawiana wyżej promocja nie jest więc wskazana…

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl