yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWiele rozwiązań, wiele pułapek. Jak dobrać odpowiednie i tym samym poprawić skuteczność...

Wiele rozwiązań, wiele pułapek. Jak dobrać odpowiednie i tym samym poprawić skuteczność ochrony?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na rynku mamy wiele rozwiązań, które służą naszym uprawom. Warto jednak zadać sobie pytanie, które warto wybrać, aby efekt był najbardziej optymalny? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Więcej szczegółów podaje Paweł Szymczak. 

Aktualny sezon z pewnością nie był łatwy dla producentów warzyw, szczególnie w południowych regionach Polski. W tamtejszych stronach występowały bowiem bardzo obfite deszcze, a czasu na wykonanie podstawowych zabiegów ochrony było niewiele. Idąc dalej, od początku września temperatura za dnia utrzymywała się na wysokim poziomie, a w nocy spadała z kolei do niskich wartości. Na roślinach pojawiała się rosa. Rosa, która nie jest naszym sprzymierzeńcem w kontekście skutecznych zabiegów ochrony roślin.

Oczywistym jest fakt, że w takim sezonie możemy pozwolić sobie na korzystanie tylko i wyłącznie z najbardziej sprawdzonych produktów, które przyniosą zamierzony efekt już za pierwszym razem. Oferta poszczególnych środków na rynku jest jednak bardzo szeroka. Powstaje pytanie… Które warto wybrać, aby efekt był najbardziej optymalny? Wskazówek i rad w tym zakresie udzieli Paweł Szymczak z firmy ASCROP. W materiale skupimy się głównie na produkcie Architect 80. Dodatek tego właśnie aminokwasu niesie za sobą szereg korzyści i niezaprzeczalnie podnosi skuteczność ochrony.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl