Wiele rozwiązań, wiele pułapek. Jak dobrać odpowiednie i tym samym poprawić skuteczność ochrony?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Uprawa kapusty

Na rynku mamy wiele rozwiązań, które służą naszym uprawom. Warto jednak zadać sobie pytanie, które warto wybrać, aby efekt był najbardziej optymalny? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Więcej szczegółów podaje Paweł Szymczak. 

Aktualny sezon z pewnością nie był łatwy dla producentów warzyw, szczególnie w południowych regionach Polski. W tamtejszych stronach występowały bowiem bardzo obfite deszcze, a czasu na wykonanie podstawowych zabiegów ochrony było niewiele. Idąc dalej, od początku września temperatura za dnia utrzymywała się na wysokim poziomie, a w nocy spadała z kolei do niskich wartości. Na roślinach pojawiała się rosa. Rosa, która nie jest naszym sprzymierzeńcem w kontekście skutecznych zabiegów ochrony roślin.

Oczywistym jest fakt, że w takim sezonie możemy pozwolić sobie na korzystanie tylko i wyłącznie z najbardziej sprawdzonych produktów, które przyniosą zamierzony efekt już za pierwszym razem. Oferta poszczególnych środków na rynku jest jednak bardzo szeroka. Powstaje pytanie… Które warto wybrać, aby efekt był najbardziej optymalny? Wskazówek i rad w tym zakresie udzieli Paweł Szymczak z firmy ASCROP. W materiale skupimy się głównie na produkcie Architect 80. Dodatek tego właśnie aminokwasu niesie za sobą szereg korzyści i niezaprzeczalnie podnosi skuteczność ochrony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności