yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościRynek hurtowy w Broniszach. Jak aktualnie przebiega handel warzywami?

Rynek hurtowy w Broniszach. Jak aktualnie przebiega handel warzywami? [06.11.2023]

Obroty na rynku hurtowym w Broniszach utrzymują się na stosunkowo niskim poziomie. Odbiorców jest niewielu. Jak przedstawia się aktualna sytuacja? 

Miniona uroczystość Wszystkich Świętych przyczyniła się do niemałych zmian na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach. Aktualnie popyt na warzywa, a także inne produkty oferowane przez rolników, utrzymuje się na stosunkowo niskim poziomie.

W ramach przypomnienia, handel przed wspomnianą uroczystością przebiegał dość sprawnie. Popyt był zdecydowanie wyższy niż zazwyczaj. Niemniej, od godziny 12:00 we wtorek do godziny 20:00 w środę rynek hurtowy w Broniszach był nieczynny.

Wraz z końcem przerwy świątecznej rolnicy ponownie przybyli na rynek, jednak popyt do dnia dzisiejszego utrzymuje się na niskim poziomie. Odbiorców zdecydowanie brakuje, natomiast ilości sprzedawanego towaru są znacznie niższe niż dotychczas.

Znajduje to oczywiście odzwierciedlenie w cenach. Trudno nawet wskazać dokładny poziom cenowy danego warzywa, gdyż obroty są niskie. Warto jednak zaznaczyć, że większość rolników liczyła się z tym, że sytuacja będzie przedstawiać się właśnie w ten sposób.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl