yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWęgiel w promocyjnych cenach. Do kiedy możemy kupić go najtaniej?

Węgiel w promocyjnych cenach. Do kiedy możemy kupić go najtaniej?

Polska Grupa Górnicza wprowadziła kolejną promocję. Obniżono ceny węgla grubego, a także zapewniono darmową dostawę do poszczególnych punktów w całym kraju. Co więcej, do końca czerwca trwa jeszcze poprzednia promocja, która pozwoli zaoszczędzić 400 złotych na tonie.

W e-sklepie PGG S.A. już od maja opał dostępny jest po obniżonych cenach. Do końca czerwca trwa promocja „Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę”.

Od poniedziałku 19 czerwca razem z kampanią reklamową startuje obniżka cen węgla grubego z kopalni ROW w Rybniku. Za Kostkę – Marcel, Kostkę – Jankowice, Orzech – Marcel, Orzech – Jankowice, Orzech- Rydułtowy klienci zapłacą tylko 1100 zł za tonę.

Co ważne, warto się pospieszyć i skorzystać podwójnie. Zamówienia na węgiel rybnicki po 1100 zł/t można bowiem do końca miesiąca dokonać także w promocji „Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę”, co zwielokrotni korzyści nabywców.

Polska Grupa Górnicza gwarantuje, że węgiel kupiony przez internet na stronie www.sklep.pgg.pl będzie w stu procentach polski, o stabilnych parametrach, z certyfikatem jakości prosto od producenta i bez niepotrzebnych marż pośredników.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Dostawami węgla z kopalń PGG S.A. zajmują się na preferencyjnych dla klientów warunkach przewoźnicy firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla), których 166 składy rozsiane są po całym kraju.

Uprzednio klienci dość często skarżyli się, że koszty dostawy są zbyt duże i zakup się nie opłaca. Co więcej, równie często wskazywali na fakt, że przy promocji „Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę” za dostawę trzeba płacić dwukrotnie.

Obniżka cen węgla grubego z kopalni ROW w Rybniku trwa od 19 czerwca do końca lipca.

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl