yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościBędzie deszczowo na przeważającym obszarze kraju

Będzie deszczowo na przeważającym obszarze kraju

Przed nami wąska strefa silniejszych opadów. Ze wschodu zaczyna płynąć do nas cieplejsze powietrze, a wraz z nim przybył do Polski front z opadami.

Pada i padać będzie w nocy z wtorku na środę i przez całą środę na Podlasiu, północy, zachodzie i w centrum Mazowsza oraz na wschodzie Kujaw i na południu Mazur. W środę po południu opady przemieszcza się nad północ Ziemi Łódzkiej, południe i zachód Kujaw oraz na wschód, południe i centrum Wielkopolski, by wieczorem dotrzeć nad Dolny Śląsk i być może Ziemię Lubuską.

Na południu, wschodzie i północy sucho i słonecznie. Sumy opadów wyniosą od 1-5 mm na południowym zachodzie poprzez 10 mm w głębi kraju i nawet 20-30 mm na Podlasiu. Popada sam deszcz. W kolejnych dniach nadal sporo chmur, ale padać ma głównie na Podlasiu i wschodzie Mazowsza. Im bliżej weekendu tym cieplej i słoneczniej. Również noce w kwietniu nie będą już przynosić przymrozków. Wegetacja w najbliższych dniach wystartuje pełną para.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl