AktualnościBurzowy czwartek

Burzowy czwartek

Od samego rana w wielu regionach południowej i centralnej części kraju grzmi, i miejscami występują ulewne opady deszczu. Powódź błyskawiczna może powodować straty w uprawach.

W wielu regionach południowej i centralnej części kraju grzmi i miejscami występują ulewne opady deszczu. Po południu prawdziwe nawałnice pojawią się od Warmii i Mazur po Mazowsze, Kujawy, Żuławy, Łódzkie, Małopolskę, Górny Śląsk, Opolskie oraz zachód Podkarpacia.

Programy ochrony roślin - przedsprzedaż 2024 - baner

Być może niebezpiecznie będzie także w woj, Świętokrzyskim. Podczas burz spadnie średnio 5-25 mm deszczu, ale miejscami suma opadów sięgnie nawet 40-60 mm. Możliwy będzie grad o wielkości do 2 cm oraz silniejszy wiatr, ale tylko w przypadku widocznego wału chmurowego – powieje do 70 km/godz.

Burze od Warmii po centrum, Małopolskę utrzymają się również w nocy. Pogoda uspokoi się od piątku, kiedy na kilka dni niebo stanie się pogodne.


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
supraza azot fosfor potas z powietrza obrol bakterie azotowe

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl