yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościGrupa Producentów Rozsad Krasoń Diamentem miesięcznika Forbes 2020

Grupa Producentów Rozsad Krasoń Diamentem miesięcznika Forbes 2020

Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowały zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Diamentami Forbesa zostały te o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, według ratingu Bisnode. Podzielone są one na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł). W kategorii średnich firm wśród laureatów z woj. łódzkiego znalazła się Grupa Producentów Rozsad Krasoń.

Oto wizytówka firmy przygotowana przez Forbes.

źródło Forbes

Profesjonalną produkcję firma rozpoczęła w 1997 roku. W ciągu ostatnich lat została unowocześniona i rozbudowana, dzięki czemu obecnie produkcja odbywa się na łącznej powierzchni 19 ha, z czego 15 ha stanowią nowoczesne obiekty szklarniowe.

 

Roczna produkcja rozsad w firmie Krasoń kształtuje się na poziomie ponad 300 mln sztuk. Firma działa na polskim rynku od ponad 20 lat, więc zdążyła poznać jego specyfikę i indywidualne wymagania klientów. Dzięki temu, że produkcja odbywa się w kraju, rośliny dostarczane do klienta nie są narażone na stres związany z dalekim transportem, a ich rozwój odbywa się w takich samych warunkach klimatycznych, w jakich będzie prowadzona dalsza uprawa. Wyrównana i zdrowa rozsada gwarantuje wysoki i jednolity plon, ułatwia prowadzenie produkcji, skraca cykl produkcyjny i zdecydowanie obniża koszty uprawy.

Marka Krasoń znana jest nie tylko w kraju, ale również na rynkach europejskich. Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Słowacja, Czechy to kraje, do których rokrocznie firma zwiększa ilość dostarczanych rozsad. W produkcji przedsiębiorstwo zawsze wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne i naukowe oraz wszystkie nowości firm nasiennych polskich, a także zagranicznych. Klientami Grupy Krasoń są zarówno indywidualni producenci, jak i duże firmy – przetwórnie i chłodnie.
– W naszej pracy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i terminowość dostaw – mówi Grzegorz Krasoń, prezes zarządu firmy. – Dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze specjalistów i doskonałej obsłudze interesantów zbudowaliśmy długotrwałe relacje
z kontrahentami, oparte na zadowoleniu naszych odbiorców. W naszej misji kierujemy się jednak nie tylko jakością i rygorystycznym dotrzymywaniem ustalonych terminów, ale przede wszystkim niezawodnością i fachową obsługą od zamówienia aż po dostarczenie finalnego produktu.

Klienci mają zaufanie do Grupy Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o. jako wiodącego partnera w biznesie, zapewniającego doradztwo na najwyższym poziomie, a rozsady warzyw pierwszorzędnej jakości. Zawsze w ustalonym terminie.
– Jesteśmy nie tylko największym w kraju producentem rozsad warzyw gruntowych
i szklarniowych, ale także liderem tej branży pod względem ich jakości – podsumowuje Grzegorz Krasoń.

Nagrody
– Mistrz Woj. Łódzkiego w konkursie „Agroliga 2001”,
– Mistrz Krajowy Agroliga 2001,
– Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w latach 2002, 2003,
– Tytuł „Agrobiznesmen roku 2004”,
– Tytuł „Złoty Rolnik 15-lecia” (1990-2005).

 
źródło https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2020/krason

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl