yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościTragiczny wypadek z udziałem traktorzysty

Tragiczny wypadek z udziałem traktorzysty

51-letni mieszkaniec Jabłonki w powiecie nowotarskim, podczas prac ziemnych spadł z ciągnika i został przygnieciony przez wywrócony pojazd. Podczas prowadzonej reanimacji poszkodowany odzyskał funkcje życiowe i został przewieziony do szpitala, gdzie jednak po kilku godzinach zmarł. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Do zdarzenia doszło 30 marca po godzinie 17, w Jabłonce w rejonie ulicy Nadwodniej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Jabłonce wynika, że 51-letni mężczyzna podczas prac związanych z wyrywaniem korzeni drzew, spadł z ciągnika rolniczego do wody zebranej w rowie a następnie został przygnieciony przez wywrócony traktor.

51-latek został znaleziony przez mieszkankę Jabłonki, która natychmiast wezwała na pomoc sąsiada. Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą poszkodowanemu 51-latkowi. Świadkowie powiadomili także służby ratunkowe. Do akcji ratunkowej dołączyli strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia i po wydostaniu traktorzysty natychmiast przystąpili do jego reanimacji. Walkę o życie traktorzysty kontynuowali potem ratownicy medyczni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy po kilku godzinach niestety zmarł.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, a dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce.

Źródło: Policja Małopolska

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl