yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPromocyjne ceny węgla w PGG. Jak kupić węgiel taniej? Ile można zaoszczędzić?

Promocyjne ceny węgla w PGG. Jak kupić węgiel taniej? Ile można zaoszczędzić?

Wszyscy klienci PGG mogą od poniedziałku 13 listopada 2023 r. kupić węgiel po obniżonych cenach. To jednak nie koniec niespodzianek. Wkrótce z okazji Black Weeks uruchomiony zostanie specjalny kod, którego wpisanie przy zakupie przez internet obniży cenę węgla z PGG o kolejnych 200 zł za każdą kupioną tonę.

Sklep internetowy PGG po raz pierwszy w historii zdecydował się na udział w akcji Black Weeks. Przygotowana dla Klientów propozycja jest niezwykle atrakcyjna. Warto podkreślić, że dla węgla nabywanego luzem w sklepie internetowym PGG S.A. koszt transportu z kopalni do składu KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) w pobliżu domu klienta wciąż wliczony jest w cenę kupowanego opału (czyli zerowy z punktu widzenia odbiorcy).

Z porównań rynkowych wynika, że obecne ceny węgla opałowego w PGG są nawet o kilkaset złotych niższe od cen w składach prywatnych (uwzględniając przy tym węgiel importowany). Ekogroszki workowane i oferowane luzem potaniały w PGG o 200 zł/t. W przypadku sortymentu kostka z kopalń Piast i Sośnica ceny spadły nawet o 270 zł/t. Pozostałe węgle grube są o 100 zł/t tańsze niż dotychczas.

Dodatkowo w wyniku udziału przez PGG w Black Weeks przez prawie trzy tygodnie (od poniedziałku 20 listopada do piątku 8 grudnia 2023 r.) klienci sklepu internetowego uzyskają przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści “PGG112023”, który spowoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200 zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmie wszystkie towary dostępne w e-sklepie PGG.

Źródło: PGG

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl