yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościBurza wiatrowa już dziś wkroczy do Europy

Burza wiatrowa już dziś wkroczy do Europy

Do południowej Irlandii oraz dla południowych regionów Wielkiej Brytanii dotrze dziś huragan z wiatrem o prędkości do nawet 170 km/godz. Według meteorologów to największa burza wiatrowa od kilkudziesięciu lat. Oprócz wiatru pojawi się fala pływowa związana z wysokimi falami i wzrostem poziomu Morza poprzez silny wiatr.

Możliwe są powodzie. W godzinach wieczornych wichury do 140-150 km/godz. rozszaleją się na północy Niemiec, Danii, gdzie również możliwe są powodzie. Do wybrzeża Polski wiatr wkroczy około godziny 3-4 rano w sobotę i do godzin porannych obejmie już całe wybrzeże. To właśnie tam powieje najmocniej spośród Polski- do 130 km/godz. Niebezpieczny wiatr o prędkości do 108 km/godz. powieje na Podlasiu, Warmii, Mazurach, Kujawach, Ziemi Lubuskiej, Wielkopolsce. W centrum wiatr osiągnie prędkość do 90-100 km/godz. Najspokojniej tym razem na południu Polski, gdzie wiatr nie przekroczy 75 km/godz. Wichury opuszczą nasz kraj w sobotę wieczorem. Według prognoz wietrzny zapowiada się cały przyszły tydzień

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl