yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPrzed nami kilka dni spokojniejszej i słonecznej pogody

Przed nami kilka dni spokojniejszej i słonecznej pogody

Burze, które nawiedziły południowe, wschodnie i centralne regiony kraju były największymi w ostatnich latach. Wkroczyliśmy obecnie w spokojniejszą i słoneczną pogodę, jednak ten stan nie potrwa długo.

W poniedziałek i wtorek na niebie bardzo dużo słońca. Tylko w poniedziałek pokropi miejscami na Podlasiu, zaś we wtorek wieczorem zagrzmi lokalnie na południowym zachodzie Polski. Napłynie do nas gorące powietrze z południa w wyniku czego pojawią się upały.

W poniedziałek zobaczymy od 24 stopni na Podlasiu do 30 stopni na południowym zachodzie Polski. We wtorek przekroczenia 30 stopni będą już na całym wschodzie, południu, zachodzie i w centrum. Tylko miejscami na północy będziemy mieć nieco poniżej 30 stopni. Noce rześkie z temperaturą na poziomie 10-14 stopni.

Od środy czeka nas powrót do burzowej, parnej pogody. W środę bez burz jeszcze na wschodzie i północnym wschodzie. W kolejnych dniach szanse na burze będą w całym kraju. Od piątku w większości kraju zrobi się chłodniej i miejsca burz zajmą przelotne opady deszczu.

W środę jeszcze na południu, wschodzie i w centrum powyżej 30 stopni, ale na zachodzie już około 24 stopni. W czwartek gorąco jeszcze na wschodzie. Na Pomorzu zaledwie 20 stopni, w centrum około 24 stopni. W piątek i sobotę apogeum ochłodzenia – temperatura w dzień spadnie do 20 stopni. Nadal pojawiać się mają opady deszczu, których najwięcej będzie na południu Polski.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl