yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie. Zaproszenie na webinarium, 25.01.2022 r.

KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie. Zaproszenie na webinarium, 25.01.2022 r.

Wspólnie z firmą Intermag oraz firmami hodowlano-nasiennymi Bayer (marka Seminis), Enza Zaden, Hazera Poland zapraszamy na kolejne webinarium pt.: „KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie” w dniu 25 stycznia o 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

GOŚĆ SPECJALNY: Dr inż. Maria Rogowska (Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego), która wygłosi wykład na temat szkodników warzyw kapustnych.

UWAGA: Dla Uczestników webinarium przygotowaliśmy quiz z atrakcyjnymi nagrodami.

REJESTRACJA pod linkiem: https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register

Kapusta jest jednym z najpopularniejszych gatunków uprawianych na całym świecie, a Polska jest liderem w Unii Europejskiej. Na przestrzeni ostatnich lat obserwuje się duże zmiany w produkcji kapusty. Widzimy wyraźny podział na poszczególne segmenty  produkcji – od najwcześniejszych, produkowanych pod osłonami, po te przeznaczone do długiego przechowywania. Na sukces w produkcji kapusty ma wpływ wybór odmiany – czy w tym sezonie postawić na sprawdzone odmiany, a może pokusić się na nowości? By zagwarantować dobre plony o wysokiej jakości należy z ogromną precyzją zaplanować odpowiednią strategię nawożenia.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Łagodne zimy i gorące lata sprzyjają rozwojowi wielu szkodników. Wysoka presja tych znanych, a nawet często zapomnianych agrofagów, spędza sen z powiek producentom kapusty. O tym wszystkim usłyszą Państwo w najbliższy wtorek (25 stycznia) wieczorową porą na portalu warzywa.pl.

Warto już teraz zaplanować sobie ten termin, już teraz rejestrując się pod linkiem: https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register

Koniecznie zaplanuj sobie termin: 25 stycznia (wtorek) 2022 r., godz. 19:00Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
• najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w załączony link https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register
• można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
• do webinarium można dołączyć w każdym momencie także w trakcie jego trwania.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań i dyskusji.

Firma Intermag już po raz kolejny zaprasza na serie warzywniczych spotkań online gdzie wspólnie z ekspertami branżowymi i firmami partnerskim prezentować będzie aktualne zalecenia i praktyczne informacje na temat kluczowych gatunków zarówno w uprawie gruntowej jak i pod osłonami. Portal warzywa.pl jest patronem medialnym tego cyklu spotkań.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl