KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie. Zaproszenie na webinarium, 25.01.2022 r.

Webinarium Intermag

Wspólnie z firmą Intermag oraz firmami hodowlano-nasiennymi Bayer (marka Seminis), Enza Zaden, Hazera Poland zapraszamy na kolejne webinarium pt.: „KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie” w dniu 25 stycznia o 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

GOŚĆ SPECJALNY: Dr inż. Maria Rogowska (Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego), która wygłosi wykład na temat szkodników warzyw kapustnych.

UWAGA: Dla Uczestników webinarium przygotowaliśmy quiz z atrakcyjnymi nagrodami.

REJESTRACJA pod linkiem: https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register

Kapusta jest jednym z najpopularniejszych gatunków uprawianych na całym świecie, a Polska jest liderem w Unii Europejskiej. Na przestrzeni ostatnich lat obserwuje się duże zmiany w produkcji kapusty. Widzimy wyraźny podział na poszczególne segmenty  produkcji – od najwcześniejszych, produkowanych pod osłonami, po te przeznaczone do długiego przechowywania. Na sukces w produkcji kapusty ma wpływ wybór odmiany – czy w tym sezonie postawić na sprawdzone odmiany, a może pokusić się na nowości? By zagwarantować dobre plony o wysokiej jakości należy z ogromną precyzją zaplanować odpowiednią strategię nawożenia.

Łagodne zimy i gorące lata sprzyjają rozwojowi wielu szkodników. Wysoka presja tych znanych, a nawet często zapomnianych agrofagów, spędza sen z powiek producentom kapusty. O tym wszystkim usłyszą Państwo w najbliższy wtorek (25 stycznia) wieczorową porą na portalu warzywa.pl.

Warto już teraz zaplanować sobie ten termin, już teraz rejestrując się pod linkiem: https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register

Koniecznie zaplanuj sobie termin: 25 stycznia (wtorek) 2022 r., godz. 19:00Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
• najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w załączony link https://intermag.clickmeeting.com/kapusty-nawozenie-odmiany-szkodniki-zagrazajace-uprawie/register
• można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
• do webinarium można dołączyć w każdym momencie także w trakcie jego trwania.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań i dyskusji.

Firma Intermag już po raz kolejny zaprasza na serie warzywniczych spotkań online gdzie wspólnie z ekspertami branżowymi i firmami partnerskim prezentować będzie aktualne zalecenia i praktyczne informacje na temat kluczowych gatunków zarówno w uprawie gruntowej jak i pod osłonami. Portal warzywa.pl jest patronem medialnym tego cyklu spotkań.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności