yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościPomidor pachnący słońcem? Dlaczego Grodan stawia na promocję polskiego ogrodnictwa?

Pomidor pachnący słońcem? Dlaczego Grodan stawia na promocję polskiego ogrodnictwa?

W najbliższą sobotę rusza pierwsza odsłona projektu zainicjowanego przez markę Grodan. W programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”, prezenter Mikołaj Rey, na przykładzie pomidorów z gospodarstwa Janas, odsłoni kulisy polskiej uprawy pomidora malinowego w szklarni i rozsmakuje się w lokalnie przygotowanych potrawach pomidorowych. Główny przekaz dla konsumentów skupia się na naturalności i jakości produktów szklarniowych. Czy uda nam się przekonać widzów, że pomidory ze szklarni „pachną słońcem”?

„Polskie ogrodnictwo w ostatnim czasie mierzy się z wieloma przeciwnościami. Kryzys energetyczny i relatywnie niskie ceny produktów szklarniowych to główne przyczyny spadającej zyskowności Ogrodników. Grodan, jako lider rynku, czuje się w obowiązku wesprzeć branżę, zgodnie z założeniem, że naszą siłą są silni klienci” – mówi Przemysław Gemel, Dyrektor Biznesu i Członek Zarządu Grodan. „Liczymy, że inwestycja w promocję produktów szklarniowych, to właściwy kierunek. Konsument powinien wiedzieć, że lokalne pomidory, z polskich szklarni są zdrowe, bezpieczne i smaczne” – dodaje Gemel.

W sobotę odbędzie się emisja programu, przygotowanego we współpracy z Gospodarstwem „Pomidory Janas”. Mikołaj Rey na łamach programu „Dzień Dobry TVN” zachwyci się smakiem polskich pomidorów szklarniowych i przekona o ich wysokiej jakości.

Wszyscy liczymy na sukces projektu i mamy nadzieję, że uda się nam kontynuować przedsięwzięcie, powoli, ale konsekwentnie przekonując konsumentów do lokalnych produktów szklarniowych.

Zachęcamy do wspólnego oglądania!

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Sobota, 17 września 2022

Program „Dzień Dobry TVN”, start godz. 8:00.

Źródło: Grodan

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl