Pomidor pachnący słońcem? Dlaczego Grodan stawia na promocję polskiego ogrodnictwa?

Państwo Janas wraz z Mikołajem Rejem.

W najbliższą sobotę rusza pierwsza odsłona projektu zainicjowanego przez markę Grodan. W programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”, prezenter Mikołaj Rey, na przykładzie pomidorów z gospodarstwa Janas, odsłoni kulisy polskiej uprawy pomidora malinowego w szklarni i rozsmakuje się w lokalnie przygotowanych potrawach pomidorowych. Główny przekaz dla konsumentów skupia się na naturalności i jakości produktów szklarniowych. Czy uda nam się przekonać widzów, że pomidory ze szklarni „pachną słońcem”?

„Polskie ogrodnictwo w ostatnim czasie mierzy się z wieloma przeciwnościami. Kryzys energetyczny i relatywnie niskie ceny produktów szklarniowych to główne przyczyny spadającej zyskowności Ogrodników. Grodan, jako lider rynku, czuje się w obowiązku wesprzeć branżę, zgodnie z założeniem, że naszą siłą są silni klienci” – mówi Przemysław Gemel, Dyrektor Biznesu i Członek Zarządu Grodan. „Liczymy, że inwestycja w promocję produktów szklarniowych, to właściwy kierunek. Konsument powinien wiedzieć, że lokalne pomidory, z polskich szklarni są zdrowe, bezpieczne i smaczne” – dodaje Gemel.

W sobotę odbędzie się emisja programu, przygotowanego we współpracy z Gospodarstwem „Pomidory Janas”. Mikołaj Rey na łamach programu „Dzień Dobry TVN” zachwyci się smakiem polskich pomidorów szklarniowych i przekona o ich wysokiej jakości.

Wszyscy liczymy na sukces projektu i mamy nadzieję, że uda się nam kontynuować przedsięwzięcie, powoli, ale konsekwentnie przekonując konsumentów do lokalnych produktów szklarniowych.

Zachęcamy do wspólnego oglądania!

Sobota, 17 września 2022

Program „Dzień Dobry TVN”, start godz. 8:00.

Źródło: Grodan

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności