Szklarnie sposobem na utrzymanie izolacji społecznej w branży hotelarsko-gastronomicznej?

fot. Mediamatic

W wielu krajach myśli się o poluzowaniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Dotyczy to także branży hotelarsko-gastronomicznej. Jednak utrzymanie wymaganego dystansu społecznego – różnego w poszczególnych krajach – w restauracji czy hotelu wydaje się niemożliwe. W Amsterdamskim centrum sztuki i designu Mediamatic testowane jest wykorzystanie małych szklarni do zapewnienia izolacji gościom restauracji w czasach pandemii.

W Holandii wymagany dystans to 1,5 m. Centrum czeka na możliwość ponownego otwarcie swojej restauracji i przestrzeni artystycznej i pozwolenie na wykorzystanie swojego pomysłu. Tymczasem już przyjmuje rezerwacje na posiłki w swojej niecodziennej restauracji. Szklarnie izolacyjne nazwane w Mediamatic chambre séparée są dwuosobowe i możliwa jest ich rezerwacja przez gości, którzy już mieszkają wspólnie, aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Do dyspozycji gości jest czterodaniowe menu oparte na roślinach. 

Mediamatic Amsterdam

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności