yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPoświąteczny zastój na rynku. Kiedy handel ruszy na nowo?

Poświąteczny zastój na rynku. Kiedy handel ruszy na nowo?

Pierwszy dzień po Świętach okazał się dość niekorzystny w kontekście handlu. Towar na rynek dojechał w dużych ilościach, ale kupców brakuje. Zmieni się to jednak w nadchodzących dniach. Czasu przez Nowym Rokiem zostało niewiele.

Na rynku w Broniszach niewiele się dziś dzieje, jeśli chodzi o sprzedaż warzyw czy owoców. Wielu krajowych rolników pojawi się z towarem dopiero w kolejnych dniach. Nie oznacza to jednak, że rynek jest pusty. Wręcz przeciwnie, polskie warzywa i owoce są stale dostępne.

Niemniej, pierwszy dzień po minionych Świętach nie cieszy się wysoką aktywnością ze strony kupców. Ruch jest bardzo mały. Czy w kolejnych dniach ulegnie to zmianom?

Zbliża się Nowy Rok. Rynek w Broniszach zostanie zamknięty już w najbliższą sobotę – 30 grudnia 2023 r. Przerwa potrwa do wtorku – 2 stycznia 2024r. (do godz. 00:05). Czasu jest więc stosunkowo niewiele, a odbiorcy z pewnością będą chcieli uzupełnić zapasy.

Największy ruch na Broniszach zobaczymy w czwartek oraz w piątkowy poranek. Warto jednak podkreślić, że odbiorcy coraz częściej unikają dużych zakupów. Tak więc…  Zainteresowanie wzrośnie, ale tyczyć się to będzie przede wszystkim sprzedaży detalicznej.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl