yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościSłaby handel i niskie ceny na Broniszach. Ile dziś kosztuje marchew?

Słaby handel i niskie ceny na Broniszach. Ile dziś kosztuje marchew?

Sprawdź ceny polskiej marchwi na rynku hurtowym w Broniszach w drugim tygodniu lipca.

Rosnąca podaż marchwi na rynku sprawiła, że w minionym tygodniu ceny korzeni oscylowały nawet w granicach 1,00 zł/kg. Skrajnie niska cena dotyczyła towaru niesortowanego, niedokładnie umytego lub o nierównym kalibrze. Znaczący we wszystkim był również ruch na rynku. Zainteresowanie pozostawało niskie. Jak sytuacja przedstawia się obecnie? Jakie są ceny polskiej marchwi na rynku hurtowym w Broniszach?

Ile kosztuje marchew na Broniszach?

W poniedziałek producenci mogli uzyskać bardziej korzystne ceny niż w poprzednim tygodniu. Krajowe warzywo w dniu 08.07.2024 kosztowało do 2,00 zł/kg w ofercie detalicznej. Należy jednak podkreślić, że stawka ta dotyczyła marchwi najwyższej jakości. Niższe stawki uzyskali producenci, którzy sprzedawali towar w hurcie. Ceny marchwi wahały się w przedziale 1,75-1,80 zł/kg. Takowy pułap nie zawsze był możliwy do osiągnięcia, jednak za towar wysokiej jakości odbiorca był w stanie zapłacić więcej.

Niemniej, warto zaznaczyć, że sytuacja pozostaje dynamiczna. Zainteresowanie wciąż jest bardzo niskie, a wskazane wyżej ceny okazały się dziś niemożliwe do osiągnięcia. Ile więc kosztuje warzywo w dniu 09.07.2024? Aktualne ceny marchwi na Broniszach zaczynają się od 1,00 zł/kg. Oczywiście tyczy się to towaru najniższej jakości. Za ładną, wyrównaną marchew ceny w hurcie dochodzą do 1,50 zł/kg. W sprzedaży detalicznej producenci mogą natomiast spodziewać się maksymalnie 1,70 zł/kg. Odbiorców jest niewielu.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl