Warzywnicy pomagają potrzebującym, 30.11.2020

Warzywnicy i hurtownicy sprzedający warzywa na rynku hurtowym w Broniszach przekazali dziś swoje produkty najbardziej potrzebującym.

Bank Żywności SOS wspólnie z pracownikami WRSRH w Broniszach przeprowadzili dziś na rynku zbiórkę żywności. Czas nie jest przypadkowy. Podarowane produkty mają trafić do najbardziej potrzebujących przed świętami.

W zbiórce pomagała dyrektor fundacji Bank Żywności SOS w Warszawie, Joanna Galek. Do magazynu Banku Żywności trafiły dziś świeże owoce i warzywa, jak również różnego rodzaju przetwory. Wśród darczyńców znaleźli się zarówno rolnicy sprzedający swoje produkty, jak również najemcy hal.

Anna Kaszewiak z Biura Promocji i Rozwoju Rynku Hurtowego w Broniszach informuje, że akcja ta jest organizowana w całej Polsce już od 24 lat. Z kolei Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy wspiera akcję od 12 lat. Więcej w relacji filmowej.

 

Justyna Dobrosz

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności