yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWarzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress

Warzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress

Warzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress to cykl praktycznych opracowań stanowiących kompendium wiedzy na temat uprawy poszczególnych gatunków warzyw.

Można w nich znaleźć użyteczne, przystępnie podane informacje o aktualnie dostępnych na rynku odmianach, kolejnych etapach uprawy, agrotechnice, nawadnianiu, nawożeniu i ochronie przed chorobami, szkodnikami i chwastami oraz zaplecza technicznego potrzebnego do ich produkcji.

Artykuły zebrane w Zeszytach Uprawowych zostały przygotowane przez ekspertów i praktyków z branży. Skierowane są one przede wszystkim dla profesjonalnych producentów warzyw, którzy w naszych autorskich opracowaniach mogą znaleźć wszystkie zagadnienia dotyczących uprawy poszczególnych warzyw w jednym miejscu. Są również cennym przewodnikiem po uprawie dla ogrodników – amatorów.

Zeszyty Uprawowe wydawnictwa Plantpress podzielone są na dwie serie: warzywa polowe i pod osłony. W serii warzyw polowych do tej pory ukazały się cztery opracowania: „Cebula”, „Kapusta”, „Marchew” oraz „Kalafior i Brokuł”, z kolei seria osłonowa obejmuje zeszyty: „Papryka” i „Pomidor uprawa w tunelach”. W opracowaniu redakcyjnym są już kolejne zeszyty, które uzupełnią cykl dotychczasowych wydawnictw o pozostałe istotne gatunki warzyw.

Wiosenna promocja – zamów co najmniej dwa wybrane zeszyty uprawowe i ciesz się darmową wysyłką. Promocja ważna do końca 30.04.2022.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl