Warzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress

Warzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress

Warzywnicze Zeszyty Uprawowe Plantpress to cykl praktycznych opracowań stanowiących kompendium wiedzy na temat uprawy poszczególnych gatunków warzyw.

Można w nich znaleźć użyteczne, przystępnie podane informacje o aktualnie dostępnych na rynku odmianach, kolejnych etapach uprawy, agrotechnice, nawadnianiu, nawożeniu i ochronie przed chorobami, szkodnikami i chwastami oraz zaplecza technicznego potrzebnego do ich produkcji.

Artykuły zebrane w Zeszytach Uprawowych zostały przygotowane przez ekspertów i praktyków z branży. Skierowane są one przede wszystkim dla profesjonalnych producentów warzyw, którzy w naszych autorskich opracowaniach mogą znaleźć wszystkie zagadnienia dotyczących uprawy poszczególnych warzyw w jednym miejscu. Są również cennym przewodnikiem po uprawie dla ogrodników – amatorów.

Zeszyty Uprawowe wydawnictwa Plantpress podzielone są na dwie serie: warzywa polowe i pod osłony. W serii warzyw polowych do tej pory ukazały się cztery opracowania: „Cebula”, „Kapusta”, „Marchew” oraz „Kalafior i Brokuł”, z kolei seria osłonowa obejmuje zeszyty: „Papryka” i „Pomidor uprawa w tunelach”. W opracowaniu redakcyjnym są już kolejne zeszyty, które uzupełnią cykl dotychczasowych wydawnictw o pozostałe istotne gatunki warzyw.

Wiosenna promocja – zamów co najmniej dwa wybrane zeszyty uprawowe i ciesz się darmową wysyłką. Promocja ważna do końca 30.04.2022.

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności