yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościJakie kalafiory i kapusty uprawiać w sezonie 2022

Jakie kalafiory i kapusty uprawiać w sezonie 2022 [VIDEO]

Największy wpływ na wielkość i jakość plonów ma wybór odpowiedniej odmiany. Podjęcie tej strategicznej dla gospodarstwa decyzji jest bardzo istotne. Rafał Żmuda z firmy Syngenta i Hubert Paluch z firmy Florimex podpowiadają na jakie odmiany kapusty i kalafiora warto postawić w sezonie 2022.

Biorąc pod uwagę z jakimi trudnościami zmagali się producenci warzyw w ubiegłym sezonie, warto postawić na niezawodne odmiany w każdych warunkach.

Firma Syngenta stale poszukuje nowych rozwiązań. Staramy się, aby nasze odmiany stawiały czoła problemom, z którymi rolnik napotyka się na swoich plantacjach. Zmęczone stanowiska, coraz większa presja chorób, szkodników i zmienny przebieg pogody – te czynniki mają wpływ na zdrowotność i jakość plonu. W programach hodowlanych firmy Syngenta bardzo dużo uwagi poświęcamy w tworzeniu nowych odmian tolerancyjnych na stresowe warunki uprawy, o wysokiej zdrowotności. Tworzymy nowe rozwiązania, by uprawa warzyw była stabilna, bezpieczna i przewidywalna informuje Rafał Żmuda. 

Na jakie odmiany warto postawić w sezonie 2022 – dowiedzą się Państwo z naszego materiału filmowego. Zapraszamy do obejrzenia:

 

Artykuł promocyjny

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl