Nowe ciągniki Massey Ferguson dedykowane dla warzywników [VIDEO]

Premiera ciągników Massey Ferguson we Francji

Region Prowansji we Francji – to tam miała miejsce premiera nowych ciągników Massey Ferguson. Pojawiły się również modele dedykowane specjalnie dla warzywników. Jakie konkretnie modele mogliśmy ujrzeć na premierze?

W jednej z francuskich winnic, w regionie Prowansji, miały miejsce pokazy specjalistycznych ciągników. Były to między innymi maszyny Massey Ferguson serii MF 1700 E – dedykowanej specjalnie dla warzywników. Przechodząc do konkretów, zaprezentowane zostały dwa modele. Pierwszy z nich to wersja MF 1755 E o mocy 54 KM, natomiast drugi to MF 1740 E o mocy 40 KM. Obie maszyny są napędzane najnowszymi silnikami spełniającymi wymagania normy Stage V i wyposażone są w mechaniczne skrzynie biegów. Co warto zauważyć, rozmiary powyższych modeli są dość niewielkie, przez co idealnie będą sprawować się chociażby w tunelach czy miejscach o trudnym dostępie.

Idąc dalej, na pochwałę zasługuje prostota w obsłudze. Chyba każdy z nas ma dość coraz to nowszych „bajerów” w naszych maszynach, które często wymagają kosztownych napraw czy nie działają prawidłowo. Tu tego nie ma – ciągnik jest oczywiście wyposażony w najnowsze rozwiązania, jednak twórcy połączyli to z prostotą w obsłudze i użytkowaniu. Oba modele są solidne, proste i uniwersalne a co najważniejsze, zapewniają zarówno odpowiednie specyfikacje w przystępnej cenie jak i niskich kosztach posiadania.

Poniżej relacja video z premiery wspomnianych modeli. Niebawem ukaże się również artykuł, w którym zamieścimy szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych rozwiązań zastosowanych w maszynach Massey Ferguson a także ich zalet.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności