yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościNowe ciągniki Massey Ferguson dedykowane dla warzywników

Nowe ciągniki Massey Ferguson dedykowane dla warzywników [VIDEO]

Region Prowansji we Francji – to tam miała miejsce premiera nowych ciągników Massey Ferguson. Pojawiły się również modele dedykowane specjalnie dla warzywników. Jakie konkretnie modele mogliśmy ujrzeć na premierze?

W jednej z francuskich winnic, w regionie Prowansji, miały miejsce pokazy specjalistycznych ciągników. Były to między innymi maszyny Massey Ferguson serii MF 1700 E – dedykowanej specjalnie dla warzywników. Przechodząc do konkretów, zaprezentowane zostały dwa modele. Pierwszy z nich to wersja MF 1755 E o mocy 54 KM, natomiast drugi to MF 1740 E o mocy 40 KM. Obie maszyny są napędzane najnowszymi silnikami spełniającymi wymagania normy Stage V i wyposażone są w mechaniczne skrzynie biegów. Co warto zauważyć, rozmiary powyższych modeli są dość niewielkie, przez co idealnie będą sprawować się chociażby w tunelach czy miejscach o trudnym dostępie.

Idąc dalej, na pochwałę zasługuje prostota w obsłudze. Chyba każdy z nas ma dość coraz to nowszych „bajerów” w naszych maszynach, które często wymagają kosztownych napraw czy nie działają prawidłowo. Tu tego nie ma – ciągnik jest oczywiście wyposażony w najnowsze rozwiązania, jednak twórcy połączyli to z prostotą w obsłudze i użytkowaniu. Oba modele są solidne, proste i uniwersalne a co najważniejsze, zapewniają zarówno odpowiednie specyfikacje w przystępnej cenie jak i niskich kosztach posiadania.

Poniżej relacja video z premiery wspomnianych modeli. Niebawem ukaże się również artykuł, w którym zamieścimy szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych rozwiązań zastosowanych w maszynach Massey Ferguson a także ich zalet.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl