yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
Informacje z firmRovensa przejmuje Oro Agri, wiodącego dostawcę przyjaznych środowisku rozwiązań biokontroli

Rovensa przejmuje Oro Agri, wiodącego dostawcę przyjaznych środowisku rozwiązań biokontroli

Lizbona, 19 października 2020 r. – Rovensa zgodziła się przejąć Oro Agri , wiodącego dostawcę przyjaznych dla środowiska rozwiązań biokontroli o międzynarodowym zasięgu od Omnia grup.

Oro Agri osiągnęło imponujący wzrost w ciągu ostatnich dwóch dekad dzięki wysokiej jakości portfolio produktów biologicznych chronionych patentem. Przejęcie Oro Agri wzmacnia pozycję Rovensy jako wiodącego niezależnego dostawcy rozwiązań biologicznych na całym świecie i jeszcze bardziej rozszerza swój zasięg geograficzny, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, Azji i RPA.
Rovensa nie może się doczekać współpracy z Erroll Pullenem (założycielem i dyrektorem generalnym Oro Agri) i jego zespołem zarządzającym, który przyspieszy ekspansję Oro Agri poprzez wykorzystanie platformy Rovensy do dalszego rozwoju.
Eric van Innis, dyrektor generalny Rovensa, stwierdził: „Oro Agri zbudowało imponujący biznes biologiczny, z marką o światowej renomie. Siła regulacyjna i własność intelektualna, a także zorientowana na klienta, techniczna strategia wejścia na rynek z podejściem „noga na ziemi” jest ściśle zgodna z filozofią i zasadami Rovensy. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani powitaniem Oro Agri w Rovensie. Jej ambitny i utalentowany zespół zarządzający, bardzo obiecujące produkty w trakcie przygotowania i znaczące możliwości wynikające z integracji w ramach Rovensy będą ważnym motorem naszego dalszego rozwoju ”.
Erroll Pullen, założyciel i dyrektor generalny Oro Agri, powiedział: „Zajęło nam dwadzieścia lat, aby z jednoosobowego startupu zdobyć pozycję lidera w portfolio produktów i sieci dystrybucji w ponad 75 krajach. Uznanie tych zalet przez rolników i dystrybutorów otworzyło niedawno drzwi dla Oro Agri do znacznego rozszerzenia dystrybucji w Ameryce Północnej, podwajając liczbę punktów sprzedaży w USA. W Ameryce Łacińskiej, Europie, Afryce i Azji nasze zespoły są również zajęte poszerzaniem dystrybucji. Bycie częścią Rovensa jest bardzo ekscytujące dla naszego zespołu, ponieważ widzimy wiele nowych drzwi otwierających się na wprowadzenie produktów komplementarnych. Nie mogłem być bardziej podekscytowany, moja kadra kierownicza również”.
Zakończenie przejęcia ma nastąpić przed końcem roku 2020 i jest uwarunkowane uzyskaniem zgody akcjonariuszy Omnia Holdings Limited, a także określonych organów kontroli i nadzoru. Portfolio innowacyjnych rozwiązań i technologii rolniczych Rovensa pomaga rolnikom poprawiać plony oraz zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe. Rovensa ma trzy działy: BioControl, który oferuje rozwiązania oparte na surowcach biologicznych, takich jak ekstrakty roślinne i mikroorganizmy; BioNutrition, który zapewnia uprawom rolniczym specjalistyczne rozwiązania odżywcze dla wzrostu i produkcji zdrowej żywności; oraz Crop Protection, która eliminuje i zapobiega biologicznym zagrożeniom w uprawach.
Rovensa specjalizuje się w formułowaniu zrównoważonych produktów, które ograniczają
wpływ rolnictwa na środowisko i zmiany klimatyczne oraz wspierają uprawę zdrowej żywności.
Doradcami Rovensy byli: HSBC, JP Morgan, Uría Menéndez, McKinsey, Context, PWC i ERM

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl