yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
PolecaneNowości techniczne nominowane do IA 2017

Nowości techniczne nominowane do IA 2017

Innovation Award to główna nagroda przyznawana w trakcie targów Fruit Logistica. W tym roku na liście nominowanych nowości technicznych znalazły się produkty firmy Turatti oraz Beekenkamp.


 

Firma Turatti z Włoch zgłosiła do nagrody urządzenie do przerabiania warzyw w różnego kształtu i rozmiaru „makaron”. Streamer Automatic Spiralizer tnie marchew, cukinię czy słodkie ziemniaki na paski, pierścienie, spirale i wstążki przypominające m.in. spaghetti, tagliatelle a nawet gnocchi. Ma to być zdrowsza alternatywa dla zbożowych, bardziej kalorycznych makaronów. Jak podkreśla producent, urządzenie wykorzystuje wiele różnych wymiennych ostrzy i jest obsługiwane przez tylko jedną osobę.

Wielofunkcyjna skrzyniopaleta  BE-Cube z tworzywa i aluminium może być łatwo składana, a więc pozwala na zaoszczędzenie miejsca np. w trakcie transportowania. Przeznaczona jest do przechowywania oraz przewożenia takich warzyw, jak ziemniaki i cebula. Jak podaje zgłaszająca ją do tegorocznej nagrody firma Beekenkamp Verpakkingen z Holandii, skrzyniopaleta jest odporna na uderzenia. Ponadto jest lżejsza od palet drewnianych czy plastikowych, ale równie jak one mocna. Osiem sztuk BE-Cube pozwala na przewiezienie 900 kg warzyw. Standardowe skrzyniopalety BE-Cube dostępne są w rozmiarze 1,0×1,2 m. Jest jednak możliwość zamówienia rozmiaru wg potrzeb klienta.

Źródło: Fruit Logistica

agrosimex prolectus fungicyd

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl