yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościProgram Ochrony Roślin Warzywnych 2024 i nie tylko... Specjalne dodatki dla prenumeratorów

Program Ochrony Roślin Warzywnych 2024 i nie tylko… Specjalne dodatki dla prenumeratorów

Program Ochrony Roślin Warzywnych 2024, Program Ochrony Ziemniaka 2024 oraz 10 unikalnych wydań czasopisma “Warzywa”. To właśnie pakiet korzyści przygotowany dla producentów warzyw przez Wydawnictwo Plantpress.

Jak zamówić prenumeratę?

Roczna prenumerata czasopisma “Warzywa” to jedyny w swoim rodzaju pakiet korzyści:

  • 10 wydań czasopisma w roku 2024
  • Program Ochrony Roślin Warzywnych 2024
  • Program Ochrony Ziemniaka 2024

ZAMÓW JUŻ TERAZ – KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ

Czasopismo WARZYWA. Co się w nim kryje?

Magazyn porusza aktualną problematykę z zakresu uprawy, ochrony, nawożenia, a także mechanizacji i przechowalnictwa. Można tu znaleźć aktualne wiadomości rynkowe – krajowe i światowe tendencje ekonomiczne, ceny oferowane za poszczególne gatunki warzyw, a także sprawdzić perspektywy rozwoju swojego gospodarstwa.

W czasopiśmie znajdziecie reportaże z gospodarstw warzywniczych i relacje z imprez branżowych. Nie zabraknie praktycznych informacji dotyczących agrotechniki, nawożenia, ochrony czy przechowywania. Zamieszczamy w nim również najnowsze maszyny i technologie wspierające producentów warzyw. Poruszamy także kwestie tyczące się aktualnych trendów odmianowych, ekologii, handlu oraz ekonomii produkcji. Wisienką na torcie jest z kolei specjalny dodatek dotyczący uprawy ziemniaków jadalnych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Program Ochrony Roślin Warzywnych 2024

Decydując się na roczną prenumeratę czasopisma “Warzywa” każdy otrzymuje w pakiecie Program Ochrony Roślin Warzywnych 2024. W tegorocznej edycji Programu Ochrony Roślin Warzywnych 2024, wydanego przez Wydawnictwo Plantpress, znajdziecie najbardziej aktualne informacje o środkach ochrony zarejestrowanych w uprawie warzyw uprawianych w gruncie i pod osłonami, a także szczegółowy program ochrony dla poszczególnych gatunków.

Warto również mieć na uwadze informacje o preparatach wycofywanych w 2024 roku, wraz z datą do kiedy można dany środek stosować. Ochrona warzyw z coraz krótszą listą substancji aktywnych nie należy do prostych zadań – widać to choćby w ochronie przed szkodnikami. W poprzednich latach lista dostępnych preparatów się zmniejszyła, co utrudnia nie tylko skuteczną ochronę, ale także rotacje substancji aktywnych. Kluczowy jest więc monitoring chorób i szkodników oraz właściwy dobór zarówno preparatu, jak i terminu zabiegu.

ZAMÓW JUŻ TERAZ – KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ

Program Ochrony Ziemniaka 2024

Na jakość bulw ziemniaka wpływa wiele czynników, ale kluczowym jest skuteczna OCHRONA PRZED CHOROBAMI i SZKODNIKAMI. Planując zabiegi ochrony roślin warto sięgnąć po nowe wydanie Programu Ochrony Ziemniaka 2024, który zawiera aktualną listę środków ochrony roślin zarejestrowanych w uprawie ziemniaka. Ta podręczna publikacja będzie na pewno praktycznym wsparciem w planowaniu i wyborze właściwych preparatów. W czytelnych tabelach łatwo znaleźć właściwy preparat oraz zalecenia jego stosowania. Program Ochrony Ziemniaka 2024 jest dołączany w pakiecie do prenumeraty “Warzywa”.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl