yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKlienci rzucili się na promocyjny węgiel z PGG. Sprzedaż wzrosła niemal dzisięciokrotnie

Klienci rzucili się na promocyjny węgiel z PGG. Sprzedaż wzrosła niemal dzisięciokrotnie

Najnowsza promocja Black Weeks w PGG, która pozwala od 20 listopada do 8 grudnia zaopatrzyć się w opał z dodatkowym rabatem 200 zł za każdą kupioną tonę węgla, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Sprzedaż w przeciągu kilku pierwszych dni wzrosła niemal dziesięciokrotnie. 

W ostatnim miesiącu w sklepie internetowym PGG S.A. każdej doby kupowano przeciętnie około 2,5 tys. ton węgla do ogrzewania domów i mieszkań. Tymczasem wynik sprzedaży w pierwszym tygodniu promocji Black Weeks (od 20 do 26 listopada) wyniósł 120 tys. ton, był więc prawie dziesięciokrotnie wyższy niż dotąd.

– Tak znaczący wzrost popytu na węgiel opałowy dowodzi, że oferta PGG S.A. okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla klientów. Przypomnijmy, że Black Weeks to kolejna już w tym miesiącu obniżka cen w e-sklepie PGG S.A., który pozostaje głównym kanałem dystrybucji opału węglowego dla domów i mieszkań w Polsce – czytamy w komunikacie.

Korzyści ze skutecznego wzrostu sprzedaży węgla odnosi też spółka, która bez przerwy, w trybie ciągłym prowadzi produkcję w swych kopalniach. Do sprzedaży promocyjnej po atrakcyjnych cenach PGG S.A. przeznaczyła surowiec magazynowany dotychczas na przykopalnianych zwałach.

Zwałowanie i przeładunek wydobytego węgla oznacza dla producenta dodatkowe koszty, a przede wszystkim skutkuje po dłuższym czasie nieuchronną degradacją surowca i utratą wartości towaru (duża część ziaren węgla grubszych i droższych sortymentów ulega rozkruszeniu na tańsze miały węglowe, które nie nadają się do spalania w kotłach domowych).

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl