reklama
monsanto

reklama
yara ogólna nawożenie warzywa

reklama
Enza pomidor

reklama

reklama
makita wózki transport

reklama
horsch leeb

reklama
yara ogólna nawożenie warzywa

reklama
Enza pomidor

reklama

reklama
makita wózki transport

reklama
horsch leeb

reklama
octavo marchew nasiona
reklama
rizocore
AktualnościZiemia dla rolników w gminie Grodziec

Ziemia dla rolników w gminie Grodziec

Sekretarz stanu Ryszard Bartosik przekazał informację o ogłoszonych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) Oddział Terenowy w Poznaniu przetargach na dzierżawę gruntów rolnych położonych na terenie gminy Grodziec.

Ziemia wraca do rolników

– To bardzo ważna informacja dla rolników z gminy Grodziec, ale także z gmin sąsiednich, ponieważ oddział regionalny KOWR w Poznaniu ogłasza przetarg na dzierżawę ponad 250 ha ziemi rolnej przeznaczonej dla rolników indywidualnych – powiedział sekretarz stanu Ryszard Bartosik.

reklama
Baner PORW 2025
Starania zakończone sukcesem

Ogłoszone postępowania przetargowe stanowią podsumowanie wieloletniej batalii o odzyskanie przez Skarb Państwa gruntów rolnych PPGR położonych na terenie gminy Grodziec.

Źródło: MRiRW

reklama

reklama
  • rhizo azot gleba agrosimex

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

reklama
Baner KUPS

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl

[newsletter_signup_form id=1]