Sadzarka pasowa Dewulf Structural 30

W ofercie firmy APH Group są profesjonalne maszyny m.in. do sadzenia i zbioru warzyw korzeniowych i okopowych. Do sadzenia bulw ziemniaka producent poleca trzyrzędową sadzarkę pasową model Dewulf Structural 30.

Zawieszana sadzarka Structural 30, która standardowo sadzi trzy rzędy w zagonie, jest pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem na rynku. W razie potrzeby istnieje możliwość przestawienia maszyny do sadzenia w dwóch rzędach. Unikalnym aspektem zawieszanej sadzarki jest automatyczna kontrola głębokości za pomocą czujnika ultradźwiękowego, który jest niewrażliwy na tworzenie się śladów ciągnika i, jest płynnie regulowany za pomocą terminalu sterującego w kabinie ciągnika.

Model ten został zaprezentowany w ubiegłym roku. Jest to innowacyjne rozwiązanie „Wave Belt”, składające się z falistego ułożenia pasków sadzących chroni sadzeniaki przed staczaniem się na jedną stronę w czasie sadzenia na pochyłym terenie. Warto dodać, że sadzarka może występować w dwóch wariantach: w wersji zawieszanej, jak i ciągnionej, w zależności od potrzeb producenta. Może być też wyposażona w szereg funkcji, jak na przykład: oprysk na sadzeniaki, podsiew nawozu, aplikator granulatu, jak i poziomowanie elementów sadzących  przy podjeździe na wzniesienia Hill Master. System czujników MR −Control, sterujących kapą formującą zapewnia idealne ukształtowanie zagonów. Dzięki swojej kompaktowej budowie i skrętnych, tylnych kołach – dla wersji ciągnionej, sadzarka jest bardzo zwrotna i sprawdzi się nawet na niewielkich rozmiarów polach. Dzięki renomowanemu, wyjątkowemu pasowemu systemowi Structural do sadzenia w zagony, maszyna łączy również wyjątkową precyzję sadzenia z wysoką prędkością jazdy (do 12 km /godz.)

AW

fot. firmowe

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności