yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościOstatnia szansa na węgiel w promocyjnych cenach. Trzeba się pospieszyć

Ostatnia szansa na węgiel w promocyjnych cenach. Trzeba się pospieszyć

PGG wprowadziła w listopadzie promocje na węgiel. Sprzedaż wzrosła niemal dziesięciokrotnie. Co więcej, wciąż istnieje szansa na zakup surowca w niższych cenach. Warto jednak zauważyć, że pozostało zaledwie kilka dni. Do kiedy potrwa promocja na węgiel w PGG? W których godzinach najlepiej dokonać zakupu? 

Przypominamy, że promocja Black Weeks potrwa do piątku 8 grudnia 2023 r. włącznie. Klienci sklepu internetowego PGG uzyskują przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści “PGG112023”, który powoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,00 zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmuje każdy sortyment węgla dostępny w e-sklepie PGG.

Warto przy tym zauważyć, że towar wystawiany jest na półkę sklepową dwukrotnie w ciągu doby, o godzinie 8 rano oraz o 15 po południu (aż do wyczerpania zapasów). – Mamy nadzieję, że tryb udostępniania do sprzedaży węgla opałowego dwa razy na dzień o stałych, wyznaczonych porach pozwoli zaoszczędzić klientom czas, który musieliby poświęcać w e-sklepie na śledzenie stanu magazynowego w celu dokonania zakupu – informuje PGG.

– Sprzedaż na promocyjnych warunkach okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla nabywców węgla opałowego w Polsce. Od startu Black Weeks w poniedziałek 20 listopada w e-sklepie PGG kupiono już ponad 150 tys. ton węgla (do 29 listopada), czyli niemal dziesięciokrotnie więcej niż w porównywalnym okresie przed rozpoczęciem promocji – zaznacza PGG.

Źródło: PGG

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl