yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSzybkie obieranie cebuli z obieraczką OSM-2 - nowość na Agrotech 2023

Szybkie obieranie cebuli z obieraczką OSM-2 – nowość na Agrotech 2023 [VIDEO]

Nowością na tegorocznych targach Agrotech w Kielcach była obieraczka śmigłowa do cebuli OSM-2 polskiej firmy Michalak Maszyny Rolnicze.

Firma Michalak z miejscowości Szarbia Zwierzyniecka zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn i urządzeń do obróbki pozbiorczej warzyw. Wśród nich wysoką pozycję zajmują m.in. kosze rozładunkowe serii KRM, kosze przyjęciowe (z taśmą Chevron) typ SH ale także płuczki, szczotkarki, wywrotnice.

Nowością prezentowaną podczas kieleckich targów Agrotech jest obieraczka śmigłowa OSM-2, przeznaczona do obcinania szczypioru i zaschniętych łusek cebuli. Maszyna wyposażona w dwa śmigła (w modelu OSM-3, występują trzy śmigła).

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Stabilna konstrukcja jest wykonana z grubej blachy malowanej proszkowo. Kąt pracy oraz wysokość śmigła od rusztu można regulować za pomocą śrub. Obroty śmigieł oraz czas wibracji rusztu są stałe. Maszyna dodatkowo wyposażona jest w taśmę na odpady umieszczoną pod rusztem. Obieraczka do cebuli OSM-2 może pracować z wydajnością 8 t/godz.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Podczas targów Agrotech 2023 firma Michalak zaprezentowała także kosze rozładunkowe serii KRM, wagę wielokanałową WK-10M, wywrotnicę skrzyniopalet, kosz przyjęciowy, raszlownicę RM.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl