yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościMały, kompaktowy ciągnik do zadań specjalnych

Mały, kompaktowy ciągnik do zadań specjalnych

Indie to kraj z ogromnym potencjałem ziemi uprawnej. Nic dziwnego, że rozwija się sektor rolniczy, w tym szeroko pojęta mechanizacja rolnicza. Firma Mahindra Group podejmuje kolejne kroki, aby w najbliższej perspektywie czasowej znaleźć się w ścisłej czołówce producentów maszyn rolniczych na świecie.

W skład działu rolniczego Mahindra Tractors wchodzą takie marki jak: Swaraj, Mahindra Gujarat, Shaktimaan, Farmplus, FengShou, Lenar.

W ostatnim czasie jedna z wymienionych marek – Swaraj – wprowadziła na rynek bardzo kompaktowy, lekki ciągnik model Code. Najwęższa i najlżejsza maszyna samojezdna, 12 KM (zasilana benzyną) CODE ma na celu zrewolucjonizowanie rolnictwa ogrodniczego w Indiach, umożliwiając rolnikom prowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych w wąskich rzędach różnych upraw warzyw i owoców. Niewielki promień skrętu tej maszyny umożliwia szybkie i łatwe manewrowanie w polu i wąskiej zabudowie.

Co może zadziwić, mieszkańca Europy, który niewiele słyszał i prawdopodobnie nigdy nie widział ich produktów, Mahindra sprzedaje najwięcej ciągników spośród wszystkich producentów na świecie – na każdym kontynencie za wyjątkiem: Europy i biegunów.

źródło: krishijagran.com, economictimes.indiatimes.com

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl