Mały, kompaktowy ciągnik do zadań specjalnych

Swaraj wprowadza na rynek CODE, kompaktowy ciągnik specjalnie dla rolników pracujących w ogrodnictwie

Indie to kraj z ogromnym potencjałem ziemi uprawnej. Nic dziwnego, że rozwija się sektor rolniczy, w tym szeroko pojęta mechanizacja rolnicza. Firma Mahindra Group podejmuje kolejne kroki, aby w najbliższej perspektywie czasowej znaleźć się w ścisłej czołówce producentów maszyn rolniczych na świecie.

W skład działu rolniczego Mahindra Tractors wchodzą takie marki jak: Swaraj, Mahindra Gujarat, Shaktimaan, Farmplus, FengShou, Lenar.

W ostatnim czasie jedna z wymienionych marek – Swaraj – wprowadziła na rynek bardzo kompaktowy, lekki ciągnik model Code. Najwęższa i najlżejsza maszyna samojezdna, 12 KM (zasilana benzyną) CODE ma na celu zrewolucjonizowanie rolnictwa ogrodniczego w Indiach, umożliwiając rolnikom prowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych w wąskich rzędach różnych upraw warzyw i owoców. Niewielki promień skrętu tej maszyny umożliwia szybkie i łatwe manewrowanie w polu i wąskiej zabudowie.

Co może zadziwić, mieszkańca Europy, który niewiele słyszał i prawdopodobnie nigdy nie widział ich produktów, Mahindra sprzedaje najwięcej ciągników spośród wszystkich producentów na świecie – na każdym kontynencie za wyjątkiem: Europy i biegunów.

źródło: krishijagran.com, economictimes.indiatimes.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności