yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKielce zapraszają na III Horti-Tech

Kielce zapraszają na III Horti-Tech

Przez dwa dni – 21 i 22 listopada ogrodnicy różnych specjalności będą mieli okazję do zapoznania się z branżowymi nowinkami technicznymi i technologicznymi. Na terenie Targów Kielce organizowane są III Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych Horti-Tech. Ekspozycjom będzie towarzyszyła, jak co roku, specjalistyczna konferencja.

 

Organizatorzy targów – Targi Kielce SA oraz agencja reklamowa Leaf Media proponują zwiedzającym zapoznanie się z ofertami firm z polskiego rynku pracujących dla ogrodnictwa a reprezentujących pełny zakres produktów i usług dla tej gałęzi produkcji. Odwiedzający HORTI-TECH będą mogli spotkać się doradcami ds. planowania i organizowania produkcji, pozyskiwania środków pomocowych, marketingu produktów ogrodniczych, inwestycyjnych. W sektorze usług będzie można znaleźć firmy geodezyjne, zajmujące się poszukiwaniem wody i wiercenie studni, badaniem i analizami gleb, skupem owoców i warzyw, przetwórstwem.
 
Do Kielc przyjadą producenci i dystrybutorzy maszyn dla ogrodników – od ciężkich traktorów po sprzęt i narzędzia pomocnicze, firmy oferujące obiekty szklarniowe, tunele, przechowalnie owoców i warzyw „pod klucz” lub wyposażenie dla nich, torf i inne podłoża, nawozy i biostymulatory, środki ochrony roślin. Nie zabraknie ofert materiału szkółkarskiego i akcesoriów dla szkółek, sadów oraz szklarni i tuneli foliowych.
 
W pierwszym dniu targów organizatorzy zapraszają producentów warzyw i owoców na specjalistyczną konferencję. Będzie ona zorientowana na aktualne kwestie ekonomiczne branży – w tym roku mowa będzie o sytuacji na rynku owoców oraz sytuacji grup producentów owoców i warzyw. Zachęcamy do wcześniejszego zarejestrowania się na to wydarzenie – można w tym celu wykorzystać ten link.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl