yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościMacfrut 2018. Organizatorzy zapowiadają kolejne innowacje w programie

Macfrut 2018. Organizatorzy zapowiadają kolejne innowacje w programie

Organizatorzy targów Macfrut zapowiadają kolejne nowości podczas następnej edycji tych międzynarodowych targów ogrodniczych we Włoszech. Odbędą się w dniach 9-11 maja 2019 r. w Rimini.

Jak podaje biuro Cesena Fiera, organizator wystawy, trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem przyszłorocznej edycji targów. 2018 r. to “Rok włoskiej żywności”, w zawiązku z czym nawiązana została współpraca pomiędzy organizatorami targów Macfrut i Cibus (to międzynarodowe targi żywności, które odbędą się w dniach 7-10 maja w Parmie), mająca na celu wzajemną promocję. Współpraca ma zachęcić do odwiedzania obydwu wystaw, a ułatwią to m.in. dodatkowe połączenia autobusowe i kolejowe pomiędzy Rimini i Parmą. Przygotowania do wystawy wesprze także włoska organizacja ICE (Narodowy Instytut Handlu Zagranicznego). W trakcie targów przewidziano wizyty delegatów w gospodarstwach i w firmach sektora spożywczego.

Nowym wystawcą na Macfrut 2018 będzie niemiecka grupa Rewe, która zorganizuje także konferencję. Po raz pierwszy odbędzie się również Tropical Fruit Congress trwający 3 dni, którego tematyka skupi się głownie na mango i awokado. 

Renzo Piraccini – prezes Cesena Fiera podkreśla – “ Słowa kluczowe targów Macfrut to międzynarodowość i innowacja. Jesteśmy w pełni oddani temu projektowi, dlatego decydujemy się na wprowadzenie kolejnych innowacyjnych projektów, które przyciągną coraz więcej zagranicznych delegatów do Rimini”. 

Na targach Macfrut zostanie wyodrębniony obszar “Macfrut in the Field” – czyli pokazy maszyn polowych. Tę innowację z 2017 r. organizatorzy oceniają jako sukces, dlatego także w kolejnej edycji targów zaplanowano część dedykowaną technologiom przedzbiorczym.

Źródło: Cesena Fiera

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl