yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPołasili się na przyczepkę z paliwem, którą rolnik zostawił na polu. Grozi...

Połasili się na przyczepkę z paliwem, którą rolnik zostawił na polu. Grozi im do 5 lat więzienia

Trzech mieszkańców gminy Kruszwica połakomiło się na przyczepkę i paliwo, które były na polu. Choć mienie skrzętnie ukryli, wszystko odnaleźli i odzyskali miejscowi policjanci. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Kruszwicy zajmowali się ostatnio sprawą kradzieży przyczepki samochodowej marki SAM oraz beczki z paliwem. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (6/7.10.23). Mienie zostało skradzione z pola na terenie kruszwickiej gminy. Straty wyniosły 3 500 złotych.

Prowadzący sprawę policjanci ustalili, że w kradzież jest zamieszanych kilka osób. We wtorek (10.10.23) namierzyli jednego z mężczyzn, 30-letniego mieszkańca gminy Kruszwica i dotarli do jego miejsca zamieszkania. Tam podczas przeszukania ujawnili bańki z paliwem, które pochodziło z beczki znajdującej się na przyczepie.

Działania mundurowych skutkowały także odnalezieniem skradzionej przyczepy, którą podczas kradzieży sprawcy podpięli pod samochód, a potem ukryli w zaroślach na terenie kruszwickiej gminy.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci zatrzymali tego samego dnia jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 40 i 43 lat. Cała trójka odpowie za przestępstwo kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: KPP w Inowrocławiu (asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu)

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl