yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościSzkolenie w mieście Kopernika

Szkolenie w mieście Kopernika

W dniach 27 i 28 listopada w Toruniu odbywa się szkolenie dedykowane sprzedaży, podczas którego poruszane są najważniejsze tematy związane ze sprzedażą i marketingiem odmian warzyw będących w ofercie firmy Hazera Poland (marki Hazera, Vilmorin, HM.Clause i ISI Sementi). Prezentowane są nowości i najważniejsze dla firmy odmiany.

Renata Jankowska, dyrektor generalna Hazera Polska poinformowała, że chief executive officer (CEO) Hzaera B.V. został w lipcu tego roku Nicol Tinel. Do zmian doszło również w Polsce – firma Hazera została właścicielem należącej do grupy Limagrin spółki HM.Clause. Po zakończeniu procesu połączenia obydwie firmy będą występowały pod wspólnym brendem Hazea. Integracja spółek ma się zakończyć w styczniu 2020 r.

Renata Jankowska, dyrektor generalna Hazera

W wyniku połączenia dwóch spółek zmienia się struktura zespołu Hazera Polska. Michał Taraska, dotychczasowy dyrektor sprzedaży i rozwoju produktu HM.Clause w nowej strukturze obejmuje stanowisko lidera projektów i pokieruje międzynarodowym projektem rozwoju rynku krajów bałtyckich oraz projektem rozwoju współpracy z sieciami handlowymi.

Michał Taraska, lider projektów

W wyniku fuzji firm Hazera i HM.Clause rozszerzyło się portfolio oferowanych odmian warzyw – zmieniła się także jego struktura. Bardzo rozszerzyła się m.in. oferta odmian pomidorów – po połączeniu w portfolio Hazera jest aż 16 odmian pomidorów malinowych o czym mówił Janusz Gajzler.

Tekst i zdjęcia Aleksandra Andrzejewska

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl