yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmBayer wspiera konkurs KRUS dla dzieci

Bayer wspiera konkurs KRUS dla dzieci

Ogłoszono wyniki VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci. Jego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, patronem honorowym – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a wsparcia organizacyjnego udziela Państwowa Inspekcja Pracy. Z konkursem, już od pięciu lat, związana jest również firma Bayer.

W tegorocznej edycji uczestniczyło ponad 36 000 dzieci z blisko 3000 wiejskich szkół podstawowych. Celem konkursu jest promowanie pożądanych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Edycja 2018 przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, które ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom – upadkom osób. Zadaniem uczestników było wykonanie prac plastycznych na ten temat.
 
Uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w piątek 15 czerwca w warszawskiej Centralnej Bibliotece Rolniczej, zgromadziła 51 laureatów wraz z rodzicami i nauczycielami.

– Bardzo wysoko oceniamy wartość edukacyjną i prewencyjną Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci, dlatego od pięciu lat wspieramy tę inicjatywę – mówi Iwona Krych-Stec, szef Marketingu działu Crop Science, Bayer – Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także ich opiekunom: rodzicom i nauczycielom, bowiem to dom i szkoła najsilniej wpływa na wzorce dzieci. Cieszę się, że firma Bayer ma swój udział w promowaniu odpowiedzialnych postaw.

Dla zwycięzców firma Bayer ufundowała zestawy nagród, związanych z tegorocznym mundialem.

 
Źródło: materiały firmy Bayer

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl