Nowy Dyrektor Generalny Hazera Poland

Leszek Chwalisz

Z dniem 7 sierpnia 2023 roku na stanowisko Dyrektora Generalnego firmy Hazera Poland został powołany Pan Leszek Chwalisz. Kim jest nowy członek zespołu?

Jak informuje Hazera Poland, Leszek ma ponad 20-letnie doświadczenie w rolnictwie i przemyśle nasiennym. Zdobywał je pracując dla największych korporacji rolniczych w Polsce a także w Australii i Stanach Zjednoczonych.

Od 15 lat był związany z Limagrain Polska, gdzie z sukcesami prowadził nowatorskie projekty na rodzimym i europejskim rynku. Z pasją uczestniczył w pracach badawczo-rozwojowych firmy Limagrain Polska przyczyniając się do wielu sukcesów w tym obszarze.

Wraz z całym zespołem wprowadzał na rynek nowe technologie i narzędzia cyfrowe wspierające rozwój rolnictwa precyzyjnego w uprawach kukurydzy i rzepaku. W ostatnich latach był współtwórcą strategii rozwoju firmy Limagrain Polska i jedną z osób odpowiedzialnych za jej wdrożenie.

Życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Michał Kołodziejczak

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności