yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościAktualne ceny kapusty. Biała nieustannie tania, a czerwona notuje wzrost

Aktualne ceny kapusty. Biała nieustannie tania, a czerwona notuje wzrost [28.11.2023]

Aktualne ceny kapusty białej pozostają na niezmiennie niskim poziomie. Kapusta czerwona notuje z kolei niewielki wzrost. Jak przedstawiają się aktualne ceny?

Warunki pogodowe, które napotkali producenci w ostatnim czasie, znacząco utrudniły zbiory wielu warzyw. Sytuacja na polach w niektórych przypadkach znalazła odzwierciedlenie w cenach na rynku. To samo tyczy się kapusty. Nie wszystkie ceny się jednak zmieniły. Jak stawki przedstawiają się w poszczególnych przypadkach?

W przypadku kapusty białej sytuacja na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach nie uległa zmianom. Ceny, których mogą spodziewać się producenci, wciąż przedstawiają się na poziomie około 1,00 zł za kilogram. Warto jednak przypomnieć, że dużo zależy od podaży w danym momencie. Zdarza się, że stawki spadają nawet o 0,30 zł.

Jak natomiast sytuacja kształtuje się w przypadku kapusty czerwonej? Uprzednio kapusta biała i czerwona pozostawały na bardzo zbliżonym poziomie cenowym. Wprawdzie nie możemy mówić o wysokim wzroście, jednak stawki się zmieniły. Aktualnie ceny kapusty czerwonej oscylują w granicach 1,20 zł za kilogram. Tyczy się to sprzedaży hurtowej.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl