Berlińskie targi Fruit Logistica 2022 – znamy nowy termin imprezy

Fruit Logistica, Berlin

Prestiżowe targi Fruit Logistica 2022 odbędą się wiosną przyszłego roku. Pierwotną daną imprezy była 9-11 luty 2022 r, jednak w dobie pandemii koronawirusowej organizatorzy, spółka Messe Berlin zmienili je na 5-7 kwietnia 2022.

Fruit Logistica, wiodące na świecie targi branży świeżych owoców i warzyw, w przyszłym roku odbędą się w tradycyjnej, fizycznej formie w Berlinie w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. Zdaniem organizatorów “Zdecydowanie trzymamy się naszego celu, jakim jest ponowne, osobiste spotkanie na miejscu. Spodziewamy się, że sytuacja zacznie się poprawiać w lutym. Nowy termin umożliwi zorganizowanie FRUIT LOGISTICA, który opłaci się naszym międzynarodowym gościom i wystawcom. Z niecierpliwością czekamy na ponowne goszczenie ludzi z całego świata w lepszych, bezpiecznych warunkach” – wyjaśnia dyrektor Kai Mangelberger.

Wraz z wystawcami z ponad 80 krajów, FRUIT LOGISTICA po raz kolejny zaprezentuje cały światowy łańcuch wartości branży świeżych owoców w kwietniu 2022 roku.

 Messe Berlin jest miejscem targowym od 200 lat i od wielu dziesięcioleci jest jednym z najważniejszych takich węzłów. Messe Berlin – państwowe przedsiębiorstwo targowe – opracowuje, sprzedaje i organizuje co roku setki wydarzeń na żywo. Stara się być znakomitym gospodarzem dla odwiedzających na wszystkich wydarzeniach, generować optymalne bodźce biznesowe i zapewniać wszystkim uczciwe warunki. Ta koncepcja znajduje odzwierciedlenie w haśle firmy: Messe Berlin – Hosting the World.

informacja prasowa

 

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności