yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościexpoSE i expoDirekt – optymalizacja jest dziś kluczowa

expoSE i expoDirekt – optymalizacja jest dziś kluczowa

Wpływ ekstremalnych warunków klimatycznych na uprawę, bardzo wysokie koszty produkcji oraz gwałtowny wzrost cen surowców i energii, a także wyższe płace minimalne sprawiają, że dalsza optymalizacja jest niezbędna zarówno w produkcji szparagów i owoców jagodowych, jak i w marketingu bezpośrednim.

„Bardzo się cieszymy, że udało nam się przekonać tak wiele ciekawych firm do przyłączenia się do naszych dualnych targów, które wniosły ze sobą swoje innowacyjne produkty i kreatywne pomysły – pomimo, a może nawet ze względu na obecne duże wyzwania. Nowe rozwiązania wyraźnie pokazują, że firmy wiedzą, co jest ważne w branży: obniżenie kosztów, uproszczenie pracy, oszczędność kosztów personelu oraz dostosowanie produkcji i marketingu bezpośredniego” – wyjaśnia Simon Schumacher, rzecznik zarządu Verband Süddeutscher Spargel- und Erdbeeranbauer eV oraz organizator wydarzeń dla expoSE i expoDirekt.

Program, a także więcej informacji o wydarzeniu są dostępne są tutaj: www.expo-se.de

Zarówno nowe, jak i sprawdzone produkty będą prezentowane w Messe Karlsruhe podczas targów dualnych expoSE i expoDirekt w dniach 23-24 listopada 2022 roku. Na 26. expoSE – wiodących targach w Europie dotyczących uprawy szparagów i owoców jagodowych oraz 11. expoDirekt, czyli największych w Niemczech specjalistycznych targach marketingu bezpośredniego w rolnictwie zaprezentuje się łącznie około 400 wystawców z jedenastu krajów.

Wśród wystawców na expoSE są m.in. producent kontenerów sanitarnych i mieszkaniowych Adapteo, producent kombajnów Ant Robotics, producent szklarni Idromeccanica Luccini, a także szwajcarska firma Insolight, która łączy ochronę z panelami słonecznymi. Udział wezmą również nowe firmy nastawione na optymalizację nawadniania – szczególnie ważny temat po bardzo suchym sezonie – takie jak ecoTube Germany, farmunited, IMKO Micromodultechnik czy Weenat.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Istnieje wiele kreatywnych rozwiązań na braki kadrowe, które w tym roku były poważnym problemem, począwszy od nowych systemów POS i punktów płatniczych, po automaty i sklepy samoobsługowe, a nawet sklepy całkowicie bezobsługowe. Bischof Automaten to nowość w tej dziedzinie z szeroką gamą automatów sprzedających, na przykład wraz z prezentacją produktów Kesseböhmer, która oferuje bezzałogowy sklep rolniczy, oraz sklepem NonStop ze spersonalizowanymi automatami sprzedającymi. Oto tylko niektóre z firm dołączyli w tym roku do portfolio expoDirekt ze swoimi rozszerzonymi asortymentami: Grischberli z frankońskimi frytkami, Mahlzeit Hofgenuss z wegańskimi pastami i dipami, Patrizio Gioia z oliwkami i specjałami z oliwek, naschlabor z galaretką z soków owocowych, winnica Wohlgemuth-Schnürr z jej winami.

Program, a także więcej informacji o wydarzeniu są dostępne są tutaj: www.expo-se.de

Kontakt:
Verband Süddeutscher Spargel – und Erdbeeranbauer eV
Werner-von-Siemens-Str. 2-6 / budynek 5161 76646 Bruchsal

Simon Schumacher, Dyrektor Zarządzający / Rzecznik Zarządu
Tel.: +49 (0)7251 3032080 | schumacher@vsse.de

Isabelle Bohnert, specjalista ds. prasy i public relations
tel.: +49 (0)7251 3032184 | bohnert@vsse.de

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl