yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKołodziejczak: Jestem w stanie zawalczyć o Polskę w każdy możliwy sposób

Kołodziejczak: Jestem w stanie zawalczyć o Polskę w każdy możliwy sposób

Niemal przez cały dzień w mediach huczało… Wszystko za sprawą pewnej „niespodzianki”, za którą stoi Michał Kołodziejczak. Lider Agrounii wystartuje bowiem w zbliżających się wyborach z listy PO. Wielu rolników, a także osób spoza branży rolniczej, nie kryje zdumienia. Jak natomiast widzi to sam Michał Kołodziejczak?

Polityczna „bomba”, która spadła na nas wszystkich w godzinach porannych, pozostaje jednym z głównych tematów rozmów, szczególnie w gronie rolników. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż decyzja lidera Agrounii była niespodziewana i zaskakująca. Uprzednio Agrounia zbierała nawet podpisy, by móc samodzielnie wystartować w wyborach. Co się więc zmieniło? Najprawdopodobniej sam Michał Kołodziejczak, a także osoby idące za rolnikiem, zdawały sobie sprawę, że sami nie mają szans w politycznych zmaganiach.

– To co dziś się dzieje w rolnictwie, będzie się działo w całej gospodarce. Ludzie Agrounii dobrze o tym wiedzą. Wiemy jak wysoka jest stawka. Będziemy bronić normalnych ludzi. […] Dzisiaj idziemy do przodu. Ani jeden głos nie może się zmarnować. Nie ma wrogów na opozycji. Każdy kto mnie zna, wie jakie mam wartości i wie, że bronię normalnych ludzi. Między innymi na wielu protestach różnych grup zawodowych – czytamy w mediach społecznościowych Michała Kołodziejczaka, który wystąpił w wieczornym programie TVN24.

Lider wprost zaznacza, że jest w stanie zawalczyć o Polskę w każdy możliwy sposób. Niemniej, decyzja dla wielu wciąż pozostaje kontrowersyjna. Nie brakuje również komentarzy polityków związanych z partią PiS. – Zdradziliście Polską Wieś. Teraz na listach macie sympatyka Putina. Komu służycie? – napisał Mateusz Morawiecki chwilę po ogłoszeniu, że Michał Kołodziejczak łączy siły z PO. Podobnych zmagań politycznych zapewne pojawi się w mediach znacznie więcej. Pozostaje pytanie… Co z tego wyniknie?

Źródło: Twitter Michał Kołodziejczak / Mateusz Morawiecki

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl