yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNasi czytelnicy wygrali ciągnik John Deere w loterii Grupy Azoty

Nasi czytelnicy wygrali ciągnik John Deere w loterii Grupy Azoty

Uczestnicy szóstej edycji loterii Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię” wygrali nagrody o łącznej wartości ponad 500 tys. zł. Nagroda główna, czyli ciągnik John Deere 5075E, po raz pierwszy trafił w ręce Pani, a konkretnie Pani Anny z województwa małopolskiego, która zajmuje się gospodarstwem wraz ze swoim mężem Kubą. To kolejny rok ze wzrostem zgłoszeń w loterii – w VI edycji było ich o 20 proc. więcej niż w 2022 roku.

W uroczystym przekazaniu ciągnika wziął udział Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A. Tomasz Hinc oraz Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz.

Oprócz ciągnika, uczestnicy loterii wygrali 300 nagród natychmiastowych po 1000 zł oraz 3 nagrody po 10 000 zł każda. Aby dać sobie szansę na wygraną wystarczyło kupić jednorazowo produkt lub produkty promocyjne Grupy Azoty za co najmniej 1000 zł brutto na jednym dokumencie zakupu. Następnym krokiem była rejestracja dowodu zakupu za pośrednictwem odpowiedniej strony (www.dbamyopolskaziemie.p).

Liczba zgłoszeń do naszej loterii wzrasta z każdym rokiem – to dowód, że rolnicy bardzo chętnie kupują produkty z logo Grupy Azoty. Nasze nawozy to sprawdzona technologia, najwyższa światowa jakość, co jest szczególnie widoczne w okresie wzmożonego importu nawozów niewiadomego pochodzenia, w przypadku których często nie jest możliwe określenie pełnego składu oraz wpływu na skuteczność produkcji rolnej. Serdecznie dziękujemy naszym wiernym klientom za zaufanie do nawozów z logiem tarnowskiej jaskółki na opakowaniu, które Grupa Azoty produkuje już od ponad 95 lat – powiedział Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A. Tomasz Hinc.

Za nami kolejny wspaniały sezon, który obfitował w wiele sukcesów naszych reprezentantów. Zdobywanie medali i osiąganie sukcesów na arenie międzynarodowej nie byłoby możliwe bez współpracy z Grupą Azoty, która od 2012 roku jest Głównym Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. Przez ostatnie 11 sezonów nasi sportowcy zawsze mogli liczyć na wsparcie Grupy Azoty. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza współpraca jest możliwa, dzięki polskim rolnikom, którzy kupują nawozy Grupy Azoty i tym samym mają swój duży udział w sukcesach naszych narciarzy i snowboardzistów – powiedział Adam Małysz, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

W tegorocznej edycji loterii uczestnicy zarejestrowali ponad 51 tys. dowodów zakupu., a najwięcej zgłoszeń wpłynęło z województw: lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Laureatka nagrody głównej prowadzi wraz z mężem gospodarstwo o wielkości ok. 50 ha, a na zwycięskim paragonie zakupiła Polifoskę Krzem.

Gratulujemy!

Źródło: grupaazoty.com

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl