Zachowajmy ostrożność przy pracach polowych

Wypadek podczas prac polowych

Do groźnego wypadku podczas pracy na łące doszło w gminie Wąwolnica. 55-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała po tym, jak przewrócił się ciągnik rolniczy z kosiarką, którą kosił trawę. Apelujemy o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w Wąwolnicy. 55-letni traktorzysta kosił na łące trawę. Gdy wjechał na skarpę, ciągnik wraz z kosiarką przewrócił się, powodując obrażenia ciała u kierowcy. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala w Puławach. Mężczyzna był trzeźwy. Na skutek zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała i pozostał w szpitalu.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność podczas prac polowych i gospodarskich. Lato na wsi to okres szczególnie niebezpieczny. Wzmożone prace polowe, pośpiech, zmęczenie powodują, że o wypadek nietrudno. Zdarzenia te, często tragiczne, dotyczą nie tylko osób dorosłych, pracujących w gospodarstwie rolnym. Szczególną uwagę należy zwrócić na dzieci, które pomagają rodzicom bądź też znajdują się na terenie gospodarstwa.

Źródło: KPP Puławy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności