yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZachowajmy ostrożność przy pracach polowych

Zachowajmy ostrożność przy pracach polowych

Do groźnego wypadku podczas pracy na łące doszło w gminie Wąwolnica. 55-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała po tym, jak przewrócił się ciągnik rolniczy z kosiarką, którą kosił trawę. Apelujemy o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w Wąwolnicy. 55-letni traktorzysta kosił na łące trawę. Gdy wjechał na skarpę, ciągnik wraz z kosiarką przewrócił się, powodując obrażenia ciała u kierowcy. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala w Puławach. Mężczyzna był trzeźwy. Na skutek zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała i pozostał w szpitalu.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność podczas prac polowych i gospodarskich. Lato na wsi to okres szczególnie niebezpieczny. Wzmożone prace polowe, pośpiech, zmęczenie powodują, że o wypadek nietrudno. Zdarzenia te, często tragiczne, dotyczą nie tylko osób dorosłych, pracujących w gospodarstwie rolnym. Szczególną uwagę należy zwrócić na dzieci, które pomagają rodzicom bądź też znajdują się na terenie gospodarstwa.

Źródło: KPP Puławy

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl