yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościZgłosił kradzież ciągnika, który… Zostawił u kolegi

Zgłosił kradzież ciągnika, który… Zostawił u kolegi

Lipscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego kierującego ciągnikiem. Nie dość, że był pijany, to chwilę wcześniej zgłosił kradzież ursusa, której nie było. Ponadto mundurowi ustalili, że posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami.

W poniedziałek rano (18.09) dyżurny lipskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego. Policjanci sprawdzili miejsce zgłoszenia, jednak zgłaszającego tam nie zastano. Po rozpytaniu rodziny i sąsiadów ustalili, że wczoraj 57-letni mężczyzna pojechał ciągnikiem na miejscowy festyn, a gdy wrócił do domu pijany, oskarżał domowników, że schowali przed nim pojazd.

Mundurowi ustalili, że traktor zostawił u jednego z kolegów w pobliskiej miejscowości, co przekazali właścicielowi pojazdu telefonicznie. Chwilę później policjanci zauważyli poruszający się „zagubiony” traktor. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że kierował nim 57-letni właściciel, mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Pojazd nie posiadał również aktualnych badań technicznych. Ponadto po sprawdzeniu kierującego w policyjnej bazie okazało się, iż ma on również orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Na tym kłopoty kierowcy się nie skończyły. Następnego dnia ponownie został zatrzymany przez mundurowych, poruszając się swoim traktorem po ulicach miasta. Po przebadaniu 57-latka na zawartość alkoholu okazało się, że tym razem miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

O losie traktorzysty zadecyduje teraz sąd. Złamanie zakazu sądowego jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 5. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: Policja Mazowiecka

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl